Yay Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında yay burcu olanlar için bu ay önemli değişiklikler olmaması ile birlikte aynı düzenleri devam edecek. Ancak ufak tefek sorunlar ya da sürpriz gelişmeler vuku bulabilir. Bu ay özellikle hakkınızda ortaya atılan söylentiler yüzünden canınız çok sıkılabilir. Sizinle ilgili insanların kötü düşünceleri ya da dedikodunuzu yapmaları, sizi eleştirmeleri veya iftira atmaları yüzünden zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Sizi özellikle aşk hayatınızdaki tercihleriniz yüzünden eleştiren insanlara karşı güçlü olmanız gerekebilir. Bu ay parasal yönden her ne kadar zorluk yaşamasanız da tutumlu olmalı ve büyük harcamalardan kaçınmalısınız. Tutkulu bir aşk yaşayabilirsin. Yay burçları bir buçuk yıl boyunca geçmiş ile ilgili yarım bıraktıkları ya da hata yaptıkları şeyler üzerine fazla kafa yorabilirler. Elinizde olmadan geçmişte yaşanan kötü olayların tesiri altında kalabilirsiniz. İç dünyanızda büyük fırtınalar kopacak olsa da meditasyon gibi rahatlatıcı yöntemlerle iç huzuru bulmayı deneyebilirsiniz.

Ekim ayının başlarında maneviyatınızı artıracak konular ilginizi çekebilir. Yardım etkinliklerine katılabilirsiniz. 5 Ekim dolunay sonrasında yeni kararlar alabilir, hayatınızda çok fazla şeyi değiştirmek, yeni temiz bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Ekim ayının ilk haftalarında duyacağınız dedikodulara kulak asmayın. Eğer uzun süredir tembellik yapıyorsan, çalışma azmin geri dönecek. Yine sosyal çevrende dostlarınız ile aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Fakat uzlaşmakta zorlansanız da kendi fikirlerinizi savunmak isteyeceksiniz. Özellikle dolunay sonrasında eski sevgiliniz sizinle iletişim kurabilir ve canınızı sıkabilir. Geçmiş aşk defterlerinin tekrar gündeme gelmesi hayatınızdaki insanı üzebilir.

Ekim ayının ortalarında yay burçları arkadaş çevrelerinde bazı problemler ile karşılaşabilirler. Ayın ortasına doğru yaptığınız harcamalar önem kazanıyor. Çok fazla para harcamamaya ve bu ay kemer sıkmaya gayret edin. Çünkü şu an maddi sıkıntınız olmasa da yavaş yavaş başlayacak. Aile içerisinde anlaşmazlıklar ya da ufak tartışmalar olabilir. Sevdiğin insan ile ilgili bir konuda üzülebilirsin. Onun sağlık sorunları ile alacağın haberler de seni bu ay üzebilir.

Ekim ayı sonlarına doğru sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İç dünyanızdaki huzursuzlukları aşmak zor olabilir. Özellikle ikide bir eski hataların gündeme gelmesi artık canınıza tak edebilir. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüklerini fazla önemsiyor olabilirsiniz. Ayın sonlarına doğru iş hayatında ise düzelme olabilir. Kariyer anlamında durağan bir dönemdesiniz. Bazı şeyler için bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Bu ay aslında mevcut sorunlar ile uğraşacaksınız.

Yay Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan yay burçları Ekim ayında tüm kontrolü ele geçirebilirler ve ilişkinizde baskın taraf olabilirsiniz. Özellikle karşı tarafı mutlu etmek için gereken özveride bulunacak ve ilişkinize sahip çıkarak, sorumluluklarınıza daha çok önem vermek isteyeceksiniz. Ancak aşk hayatında geçmişten biri ilişkinizi bozmak isteyebilir. Bu insanın sizin ilişkinize karışması söz konusu olabilir. İki taraf da geçmiş aşk defterlerini kapamalı ve kimsenin huzurunuzu kaçırmasına izin vermemelisiniz. Romantik sürprizler olabilir ve sevdiğiniz insana karşı duygularınız yoğunlaşabilir.

Bekar ya da yalnız olan yay burçları için bu ay tehlikeli ilişkiler gündemde olabilir. Bu ay aşk hayatınızda meydana gelecek olaylar herkesin diline dolanabilir ve dedikodunuzu yapabilirler. Hayatınıza giren insan eleştirilebilir.

Evli olan yay burçlarının sosyal hayatlarında bazı problemler olabilir. Özellikle eşinizin görüşmenizi istemediği insanlar ile görüşmeniz problemleri beraberinde getirecek. Eşinizin bazı taleplerine karşı çıkmak ilişkinize zarar verebilir. Özellikle haklı olduğu konularda fazla üstelememelisiniz. Eşinizin sağlık problemleri de bu ay canınızı sıkabilir.

Yay Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Yay burçları Ekim ayı iş ve kariyer alanında aynı düzenlerini koruyacaklar. Mevcut iş düzenlerinde herhangi bir değişiklik olmayacak. Ufak tefek problemler gündeme gelebilir. Ancak çabuk atlatılacak. Fakat kariyeriniz için yeni fikirlere sahip olabilirsiniz. Her ne kadar kariyerinize yönelik bu ay bir sürpriz gelişme olmasa da, bazı hayallerinize çok yakınlaşıyorsunuz. Üzerinde bir durgunluk olabilir ve riske girmek istemeyebilirsiniz. Fakat bazı fikirlerinizin iş arkadaşları ya da ortaklarınız tarafından anlaşılmaması veya ters düşmeniz yönünden yorulabilirsiniz. Onların sizi anlamaması strese sokabilir. 2017 Ekim ayı sonlarına doğru maddi durumunuzu gözden geçirmenizde fayda olacak.

Ekim ayı yay burcunun parasal konularda riske gireceği bir ay olacak. Yapacağınız harcamalar ileride başınıza dert açabilir. Hesaplı olmalı, borca girmekten kaçınmalı ve bu ay ödemelerinizi düzenli yapmalısınız. Yoksa ilerleyen aylarda geçim sıkıntısı çekebilirsiniz.

Yay Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında yay burçlarının sağlık durumlarında kötü bir şey olmaması ile birlikte hastalarınızda iyileşme, sıhhatinize kavuşma olabilir. Ancak sevdiklerinizin sağlık problemlerini duyabilirsiniz. Bu ay soğuk algınlığı gibi ufak sağlık sorunları atlatabilirsiniz. Ancak genel anlamda kendinizi sağlıklı ve kuvvetli hissedeceğiniz bir ay olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status