Yay Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında yay burcu, Venüs gezegeni Ay burcundan geçeceği için bu ayı genel olarak iyi olabilir. Eğitimleri, aileleri, aşk hayatları ve parayla ilgili konularda şanslı olabilirler çünkü gezegensel konumlar şimdi onları desteklemeli. Bu ay tamamen fiziksel görünümünüzü ve kişiliğinizi geliştirmekle ilgili olabilir. Merkür Güneş ve Jüpiter ile birlikte olacağı için zihninizde de netlik ve keskinlik olabilir. Bu dev gezegenler, yaşlıların evdeki tavsiyeleri ve ayrıca azizlerin ve bilgelerin öğretileri hakkında ciddi düşünmenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda ruhsal yönelim ile bağlantı kurmanıza ve sağlıklı bir insan olarak büyümenize yardımcı olabilir.

Aşk ve ilişkiler: Aşk, bazılarınızın hayatında, şimdi çalışma ortamı veya arkadaş çevresi aracılığıyla doğabilir. İdeal partnerinizi bulmak için başkalarına da açılmak isteyebilirsiniz. Venüs Gezegeni sizi iyi gösterebilir ve ihtiyacınız olan çekiciliği size sağlayabilir. Ancak hayatınızı paylaşmak için doğru kişiyi bulmak istiyorsanız, sözlerinizde ve eylemlerinizde olgun olmanız önemlidir. Artık olgunlaşmamışlığın bir ilişkide çok pahalıya mal olabileceğini fark edebilirsiniz.

Finans: Bu ay para akışı sizin için rahat olmalı ve az sayıda olması durumunda, sahip oldukları şeyleri alıp satarak da gelir elde edilebilir. Bu, eski araçları veya mülkleri bile içerebilir. Eşiniz, mevcut borçlar, taahhütler ve harcamalar gibi mali konularınızın ayrıntılarını bilmek isteyebilir ve bu, ikiniz arasında bir yanlış anlaşılmayı tetikleyebilir. Eşinize daha sonra tövbe etmektense bu konularda şimdi şeffaf olmak daha iyidir.

Kariyer: Çalışanlar çok çalışabilir. Ancak çabalarınız için gerektiği gibi tanınmadığınızı ve ödüllendirilmediğinizi fark edebilirsiniz. Üstleriniz ayrıca maaş artışı veya iş ilerlemesi için bir süre beklemenizi tavsiye edebilir ve bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Oldukça sabırsız olabilirsiniz ve bu sözlerinizde ve eylemlerinizde kendini gösterebilir ve bazı iş sorunlarına neden olabilir. Bu yüzden sakının!

Bakınız: Yay 2021 Yorumu

İş hayatı: Bu, ortaklık işi için uygun bir zaman olabilir. Birkaçınız uçakla seyahat ederken gelecekteki iş ortaklarınızla tanışabilir. Bir uçuşta bir yolcu ile yapılan görüşme, birkaç durumda potansiyel iş büyümesine bile yol açabilir. Bununla birlikte, bu cephede gereksiz harcamalara maruz kalabileceğiniz için, sadece ihtiyaç duyduğunuzda seyahat etmeniz de gerekiyor.

Profesyoneller: Yay burcu uzmanları, doğası gereği çok bağlı ve yetenekli olabilir ve aynı zamanda zeki sanatçılar olabilir. İş yerindeki meslektaşlarınız size onlar için bir ilham kaynağı olarak bakabilir ve size övgülerinde cömert olabilir. Ve gelecek hakkında kendinizden emin ve olumlu hissedebilirsiniz.

Sağlık: Birkaçınız sağlıkta bazı aksaklıklardan muzdarip olabilir ve tıbbi kontrollere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazıları ayrıca yüksek kolesterol veya kan basıncından muzdarip olabilir. Düzenli olarak egzersiz yapmaya, meditasyon yapmaya ve sağlıklı beslenmeye çalışın. Artık ruhsal çözümlerin ilaçlardan daha kalıcı olabileceğini anlayabilirsiniz.

Eğitim: Öğrencilerin çabalarının öğretmenler tarafından tanınabileceği makul bir ay geçirmesi muhtemeldir. Ancak çok fazla çalışmaktan sıkılmış hissedebilirler ve iş deneyimi edinmeye odaklanmak isteyebilirler. Hem okuldaki hem de üniversitedeki öğrencilerin, geceleri bile uzun saatler boyunca evde çok çalışmaları gerekebilir. Bu onları uyuşuk ve stresli hale getirebilir. Düzenli meditasyon yapmak, rahatlamalarına ve odaklanmalarına yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status