Yay Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında yay burcu bu ay hem aşk hayatında hem de sosyal hayatında son derece enerjik ve sevgi dolu olacak. Mars, 9 Aralık tarihinde su grubundan olan Akrep burcuna geçiyor. Kariyer alanında enerjinizin biraz düşmeye başladığını hissedebilirsiniz. Özellikle fiziksel olarak daha çabuk tükenebilir ve bitkin olabilirsiniz. Diğer kişilerin sizi yorduğunu hissedebilirsiniz, biraz dinlenmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir. Tek başınıza daha fazla enerjiniz olabilir ve girişimleriniz, planlarınızı ve projelerinizi tek başınıza başarmayı tercih edebilirsiniz. Ne kadar çok çaba harcarsanız, bu ay kendinizi o kadar yorgun hissedebilirsiniz, bazı şeyleri zoraki yapabilirsiniz. Ayrıca daha aktif bir hayal gücünüz olabilir ve hayaller içinde kaybolabilirsiniz. Bu nedenle zihninizi boşaltmak ve daha güvende, istekli olmak için kendinize zaman tanıyın.

Venüs, 1 Aralık‘ta burcunuza geçiş yapıyor ve Merkür 3 Aralık‘ta yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, odaklanma, disiplin, iletişim kurmak ve birilerini ikna etmek ile mücadele edeceksiniz. Kendinizi yanlış hedefler peşinde koşuyormuş gibi de hissedebilirsiniz. Bir sürü küçük sorun ortaya çıkabilir ve bu sorunların hepsi ile tek başınıza başa çıkmanız gerekebilir. Bu sizin için bir yorumla, tükenme dönemi olabilir. Bu yüzden kendinizi zorlamaya çalışmadığınızdan emin olun ve çok fazla dinlenin. Kendinize ve diğerlerine karşı dürüst olmaya çalışın.

Satürn, 19 Aralık‘ta yay burcunu bırakarak Oğlak burcuna giriyor. Satürn 2020 yılına kadar Oğlakta olacak ve Satürn’ün sürekli sınırlamasını ve kısıtlamasını artık hissetmeyeceksiniz. Üzerinizde baskı ve sorumluluklar biraz olsun azalmaya başlayacak. Bu geçişle birlikte finansal açıdan, maddi güvenlik ve para kazanma istikrarınızla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Mali açıdan güvende hissetmek isteyeceksiniz. Bazı yönlerden hayatınızda baskı altında hissetmek sizi ruhsal yönden etkileyebilir ve bu durumla mücadele edebilirsiniz. İstikrarlı ve üretken bir yaşam sürmeye çalışmanız önemlidir.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs, 25 Aralık tarihinde Oğlak burcuna katılıyor. Bu geçiş değişimin hızla başlamasını sağlayabilir ve finansal konularda veya istikrar ve güvenliği etkileyen konular üzerine odaklanabilirsiniz. Ay sonunda görevlerinizi yerine getirmekte daha enerjik ve planlı olacaksınız.

3 Aralık tarihinde ikizler burcunda dolunay oluşuyor. Bu dolunay ilişkilerinizi hedefleyebilir ve sevdiğiniz insana karşı çok daha yakın hissedeceksiniz. Başkalarından destek talep edebilir veya çevrenizdeki insanların sorunlarına odaklanabilirsiniz. Böylece kendi başınıza başa çıkmanız gerekmez, ancak bu sizi gereksiz konuşmalara çekebilir, bu yüzden bunun olmasına izin vermeyin. Bu dolunayda hayatınızda daha fazla denge isteyebilirsiniz.

18 Aralık günü Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür retrosu olacak ve ikinci şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için bu, hayatın her alanında olabilir. Bu nedenle başka bir şansı ve fırsatı denemek ve tekrar bir şeylere şans vermek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

26 Aralık ve 27 Aralık tarihlerinde sosyal çevreniz ve sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek, aynı zamanda partnerinizle daha samimi bağ kurmak, ona kendinizi daha ifade etmek isteyeceksiniz. Ayın başında ilişkinizde durgun bir dönem olabilir. Ancak sevdiğiniz insan hayatınızdaki sorunlarda size destek olursa, bazı şeyleri kolay atlatacaksınız. Ayın sonunda bekar olanlar yeni bir aşka yelken açabilirler.

Yay Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

18 Aralık, 19 Aralık ve 20 Aralık tarihlerinde kariyer alanında enerjiniz yükselecek ve ertelediğiniz işlerinize odaklanacaksınız. Ayın başında çalışma ve eğitim hayatında eneriniz düşük olacak. İsteksiz davranabilirsiniz. Ancak ayın ortasından itibaren hem kazanç hem de kariyer yönünden daha isteklisiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status