Yay Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında oğlak burcu, büyük ölçüde uygun bir ay olabilir. İş arkadaşlarınız ve amirlerinizin desteğini alırken, çalışmalarınızda belirgin ilerleme olabilir. Sorumluluklarınızın yerine getirilmesi konusundaki toplam katılımınız başkalarını etkileyecek ve sizinle birlikte katılmalarını sağlayacaktır. Bu aynı zamanda hayattaki mutluluk bölümünü arttırmanız için doğru zaman olabilir. Bazılarınız resmi iş için dış gezilere çıkabilir, lüks veya modaya uygun eşyalara sahip olmak için ilgi duyabilirsiniz. Ancak gelir beklenenden daha az olabilir. Sevgi hayatı dikkatli bir şekilde ele alınabilirken, küçük kardeşlerle bazı sürtünmeler olabilir. Sağlık ortalama olabilir.

Aşk İlişkisi: Aile ilişkileri samimi olacaktır. Hayat arkadaşınızla yakın bir ilişki kurabilirsiniz ve bu size keyifli ve keyifli zamanlar verebilir. Şimdi elde ettiğiniz sonuçlar eylemlerinizle orantılı olacaktır.

Finans: Para sorunları ılımlı olabilir. Dolayısıyla, fon içeren herhangi bir faaliyete geçmeden önce iyi düşünmeniz gerekebilir. Bununla birlikte, hükümet ve sanatla ilgili alanlardan yakışıklı gelir elde etmeyi umabilirsiniz.

Kariyer: Kartlarda kariyer gelişimi var. Sonlandırmadan önce çıktınızı bir veya iki kez doğrularsanız, avantajınız daha da fazla olacaktır. Ayrıca durumun taleplerini de dikkate alabilir ve faaliyetlerinizi buna göre planlayabilirsiniz.

İş dünyası: Devam eden çabalarınız size kazançlı ticaret fırsatları sunabilir. Ancak zaman zaman ilerleme gecikebilir. Şimdi yeni ortaklık girişimleri başlatmamak daha iyi.

Profesyoneller: Yay profesyonelleri gelecek vaat eden bir zaman için umut edebilirler. Eylem planınızı hakim zamanların ve atmosferin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlamaya çalışın ve bu size daha fazla yardımcı olabilir. Ancak iş gecikmeleri olasılığı vardır, ancak bunlar hakkında gereksiz yere endişelenmenize gerek yoktur.

Sağlık: Sağlık yakın ilgi gerektirebilir. Bazı rahatsızlıklardan veya diğerlerinden rahatsız olabilirsiniz, ancak bunlar yakında temizlenebilir. Daha sonra kondisyon düzeyiniz artabilir. Diyetinize mümkün olduğunca çok doğal gıda maddesi eklemeye çalışın; bu, gerilimsiz, huzurlu bir hayatın tadını çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrenciler çalışmalara büyük ilgi gösterebilir. Ancak, sık sık dışarı çıkma eğiliminizi kısıtlayın; bunun yerine, derslerinizi okumak için daha fazla zaman harcamayı deneyin. Bu, eğitim arayışlarınızda iyi bir yardımcı olabilir. Bazılarınız sosyal etkinliklere veya işlevlere katılmaya da ilgi gösterebilir.

Şanslı tarihleri: 10,11,12,18,19

Şanssız tarihler: 13,14,24,25,26,27

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status