Yay Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında yay burcu farklı şehirlerden veya ülkelerden gelen insanlarla geziler ve toplantılar için harika bir zaman olacaktır. Balık, Yengeç ya da Akrep burcunun altında doğan insanlarla seyahat etmek ya da farklı konumlardan İkizler, Terazi ve Kova burcundan insanlarla bağlantı kuracaksınız. Yeni insanlar ile tanışabilir ve bir araya gelebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile de tatil gibi vesileler ile görüşmeniz olasıdır. Ancak Ağustos ayında, çocuk ve torunları kontrol eksikliği, dikkatsizlik benzeri nedenlerle kazalardan uzak tutun. Çocukların masraflarını takip edin. Kişisel planlarınızda bu ay sürprizler olabilir ve bu sizi mutlu edebilir. Çok fazla karşı tarafa baskı kurmamaya gayret edin. Kıskançlık, partnerin ve diğerlerinin eylemlerini kontrol etme isteği, bu plandaki iyi eğilimleri bozabilir.

Ağustos’ta yay burçları profesyonel planlarınızın gelişimi için iyi bir ay olacaktır. Artık meslektaşlarınızdan veya yöneticilerinden daha iyi bir anlayışa sahip olacaksınız. Kendi işiniz varsa, iyi bir ilişkiniz olacak. Ticari hayatta güzel başarılar olabilir. Kendinizi iş hayatında stresten uzak ve daha idealist hissedebilirsiniz. Bir süre işten uzaklaşarak tatil yapmak da bu ay sizin için avantajlı olacak.

Bu ay boyunca hiç aklınızda olmayan biri ile nedensiz olarak karşılanacaksınız. Bu karşılaşma sonrasında size fayda sağlayabilir. Ağustos ayı yeni bir projeye başlamak için iyi bir zaman olacak. Finansal açıdan, bir yerden toplu para alacaksınız. 35 yaşın üzerindeki yay erkekleri iyi bir finansal gelir getirecek.

Bu ayı tam destekleyici olarak bulamazsınız ve sadece sıkı çalışmanızı yaptıktan sonra sonuç alırsınız. Güven kaybı, performansınızı etkileyebilir. Pratik meditasyon iyi gelebilir, stresten uzak durmaya çalışın. Aile hayatı çok samimi olmayabilir ve aile üyeleriniz hoşgörüsüzlük belirtileri gösterebilir. Ancak, yavaş ve istikrarlı bir başarı bekleyebilirsiniz. Bu ay bazı iş seyahatleri olabilir. Sosyal çevrede yüksek profilli insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendi çabalarınızla sabit bir varlık satın alabilirsiniz. Sağlık durumunuz biraz endişe verici olabilir.

Yay Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, ailede kavgalara yol açabilecek bazı duygusal rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bir aile gezisi sizi tatmin eder. Eşiniz ile dikkatsiz olmaktan kaçının ve samimi bir ilişkiyi sürdürmek için kibar olun. Ortağınıza verdiğiniz sözler konusunda dikkatli olun ve bunları en erken zamanda yerine getirin. Aşk hayatında karşı tarafın beklentileri artabilir. Bekar olanlar ise bu ay gönülleri boş olacaktır.

Yay Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, mali konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Dikkatsizliğiniz yoksa maddi yönden kayıplara yol açabilir. Dürtüsel satın alma ve karlı olmayan riskli yatırımlardan kaçının. Kazançlarınız finansal giderlerinizi artıracaktır. Bu ay iş ilerlemeniz yavaş ve orta derece olabilir. İş arkadaşlarınızla tartışmalardan kaçınmaya çalışın. İşinizde üretken olun. Görevlerinizin zamanında tamamlanması önemli olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status