Yay Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da yay burcunu neler bekliyor? Yay burcunda bu yıl yeni deneyimler için iyi bir yıl olacak, güzel şeylere şahit olabilirsiniz. Sabrınız test edilebilir ve bu nedenle, her zaman yeni insanlarla konuşmanız konusunda dikkatli olmanız gerekir. Ruh halinizde dalgalanmalar olabilir. Mutluluğu hissetmek için rahatlayın ve olumlu düşünün. Öz motivasyon çok önemlidir. Eğer 30’ların ortasında iseniz, hayatınıza düzen girer. Eğer 50’li yaşların ortasındaysanız, çocuklarınızdan yana çok mutlu olacağınız haberler gelebilir. Çocuğunuz Yay burcuysa, zor zamanlar geçirebileceğinden eğitimlerinde olağanüstü sonuçlar bekleyemezsiniz. Aile üyeleriyle ve kardeşlerinizle mücadelede tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Günlük işlerinizi tamamlamanız ve aile ihtiyaçlarınızı karşılamanız için mutlu olun.

2019 yılında yay burcu için Jüpiter, 4 Ocak’ta yeniden yükselmeye hazırlanıyor ve 5 Mayıs’a kadar ilerlemiyor. Bu zaman diliminde ilerlemeyi kolay bulamazsınız, ancak gereksiz bir aktiviteyi azaltmaya ve hayatınızda bazı şeyleri sonlandırmaya hazırsanız son derece değerli bulabilirsiniz. Jüpiter Eylül ayına kadar Başak’ta kalacak ve hayatınızın bazı bölümleri test edilecek. Terazi’ye taşınırken yeni bir grup arkadaş ya da insan hayatınıza girer. Plüton hala sizin burcunuzda ve 12-16 Aralık’ta doğmuş olanları etkiliyor ve yılınız her zamankinden daha yoğun olacak ve sizden daha fazlasını isteyecektir.

Yay Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu sene, kariyer beklentileriniz, geçen yıla göre nispeten iyi olabilir. İş baskısı aynı olur. Ama bunu yönetmek için mantıklı şekilde işini yaparsın. Ekibinizin ofisteki görevlerine karşı harekete geçmeyin. İşyerindeki görevleri tamamlarken dikkatli olun. Gelecekte işler konusunda aceleci olmaktan kaçının. Başkalarına iyilik teklif etmeyi asla vaat etmeyin, bu da sizi sıkıntıya sokabilir. Kendi işleriniz öncelik olsun.

Bu sene, mali açıdan yeni bir başlangıç yaşarsınız. Birkaç beklenmedik harcama olmasına rağmen, bunları akıllıca yönetebilirdiniz. Evde bazı uğurlu olayların masrafları, ayrılan bütçenizi aşabilir. Ama bunun için mutlu olursun. Finansal firmalarda veya bankalarda mevcut yatırımları sonlandırmayın.

Yay Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Bu yıl, öğrenciler tempoya ayak uydurmak için fazla çaba sarf etmek zorunda kalabilir. Motivasyon ve neşeli düşünceler çalışmalarınızda bir sonraki seviyeye geçmenizi sağlayabilir. Çabalarınız test edilebilir; dikkat dağıtıcı, günlük ödevlerinizi tamamlarken gecikmeye neden olabilir. Dikkatinizi dağıtan şeylerden uzak durun. Daha fazla bilgi edinmek için sınıfta dikkatli olun. Daha fazla çaba ile sınavlarda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Yay Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu sene sağlık durumunuz iyileşecektir. Herhangi bir hastalığınız olsa bile, iyileşir. Vücudunuzdaki bilinmeyen hastalık teşhis edilir ve tedavi edilir. Dizlerin altındaki kısmına dikkat etmelisin. Bazen dehidrasyondan (susuzluk) mustarip olabilirsiniz; bu nedenle, kendinizi çok fazla su içerek nemlendirin. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla seyahat ederken dikkatli olun. Kahvaltıyı atlamayın. Yoğun bir program nedeniyle zaman bulamıyor olsanız bile, sağlık sorunlarından kaçınmak için meyveleri veya herhangi bir sağlık atıştırmalıklarını tüketin. Bazen baş ağrısı yaygındır. Herhangi bir sebepten dolayı kendinizi strese sokmaktan kaçının.

Yay Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl, unutkan olabilir ve ilişkinizi korumak için kaliteli zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Aptalca tartışmalardan kaçının ve gereksiz sözel tartışmalara katlanmak yerine eşinizin sözlerini dinleyin. Geri tepebileceğinden yeni sürprizler planlamayın. Mevcut durum otomatik olarak iyi olacak. Bu nedenle, bir sonraki seviyeyle ilişkinizi ele geçirme fırsatını yakalamak için doğru anı bekleyin. Acele etmeyin; durumlara göre hareket edin. Eşinize doğru ve sadık kalmanız gerekiyor. Bu yıl, Nisandan Ağustosa kadar İkizler’le olan ilişkilerinde, diğer insanlarla ilgili olan gezegen Venüs’ün uzun süreli kalması nedeniyle bu yıl önemlidir. Genel olarak ilişkiler bir büyüme aşamasından geçebilir ve bazıları karşılaştıkları kişilerden hediyeler ve hatta ödüller alırlar. Haziran ayı başlarında Ağustos ayı başlarında böyle romantik sürprizler olabilir.

Yay Burcu Ocak 2019 Yorumu

Bazı insanlar konuşmalar söz konusu olduğunda sizi biraz gergin bulabilir. Kimseyi kişisel konulardan asla utandırmak istemeyeceksin. Bu ay konuşurken normalden bile daha fazla sakının. Bazı insanları etkileyeceksin. Onlara göre çok tutkulu ve derin görüneceksiniz. İşler kariyer açısından iyi görünüyor, yani, ilerlemek için bazı ideallerinden vazgeçmiyorsanız. Mutlu Yıllar!

Yay Burcu Şubat 2019 Yorumu

Ay sonuna doğru birkaç kötü gün hariç, keyifli görünüyor. Uyumlusunuz ve diğer insanlarla iyi çalışmaya başlıyorsunuz. Bundan sonra, iddialı ve dinamik, bol miktarda güç ve enerji ile işlerinizi tamamlayacaksınız. Kendinizi özel hayatınızda daha güvende isteyebilirsiniz. Aşk hayatında işler iyi olacak. Bazılarınızın bir kariyer atılımı bile olabilir. Mutlu sevgililer günü!

Yay Burcu Mart 2019 Yorumu

Ay, sizlerle birlikte harika bir ruh hali içinde, iddialı, enerjik ve sorumluluk almaya hazır olarak başlıyor. Sadece aşırıya kaçmadığına dikkat et. Bu zamanda, çoğunuz çevrenizdeki insanlara yardım etmekten hoşlanacaksınız. Ay sonuna doğru, dalgalı bir ruh hali içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Nisan 2019 Yorumu

Geçen ay sana ne söylediğimi hatırla? Eh, aynı şey bu ay için de geçerli. İleriye gitmeye devam edebilirsiniz ve daha yaşlı veya otoritesindeki bir kişiden beklenmedik yardım alabilirsiniz. Bir erkek ya da öğretmen hayatına girebilir, senin iyiliğin için öncü olabilir. Bu aktif hayal gücün, sanki buna ihtiyacın varmış gibi daha canlı olacak. Fark şu ki, bu yaratıcı fikirler hedeflerini değiştirebilir. İyi vakit geçir!

Yay Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ay, pek çok küçük can sıkıntısı dışında pek bir şey olmuyor. Bu ortaklık ilişkilerini güçlendirmek için iyi hissedebilirsiniz, ancak muhtemelen birisini kızdırırsınız. Özellikle doğru olanı söyleyemezsiniz, özellikle de ayın ikinci yarısında yanlış anlaşılmalar olabilir. Ağzınızı kapalı tutamayacağınız zamanlar olabilir. Sizden yaşça büyük kişilerle anlaşmazlıklar olabilir.

Yay Burcu Haziran 2019 Yorumu

Bu ay, çoğunuz için güzel, kolay bir ay olmalı. Hedeflerinde bazı sapmalara varabilirsin. Fikirlerinde değişiklikler olabilir. Bu zamanlarda, insanlar gerçekten sizi anlamakta zorlanırlar, ancak bu muhtemelen sizin için yaygın bir durumdur. Patronunuzla ya da sizden daha yaşlı biriyle problemler yaşayabilirsiniz ve ilişkiler zorlanabilir. Ağzınızı kapalı tutup birkaç gün boyunca kimseyi kızdırmamaya çalışın, gerginlikler çabuk bir şekilde gevşetmelisiniz.

Yay Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte daha fazla zaman geçirebilirsiniz, her şey oldukça sakin görünüyor. Bundan sonra işler daha karmaşık hale gelir. Bir kariyer fırsatından yararlanmak için, sevdiğinize dair bazı şeylerden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz, öz saygınlığınız gibi? Neyse ki, bazı benzersiz çözümler bulmak için hayal gücünüzü kullanabileceksiniz. Ya da her şeyden kaçmak için sadece yükseğe çıkmaya, ya da yaşadığınız yerden uzaklaşmaya karar verebilirsiniz! Sana kalmış.

Yay Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Bazılarınız bu ay özgürlüğe olan güçlü bir ihtiyaç duyacaksınız. Diğer insanlar bağımsızlık dürtüsünü isyan olarak görebilir ve bunu düşünürlerse muhtemelen haklıdırlar. Yani, yapılacak en iyi şey, kendinizi daha doğru ifade etmektir. Sadece eve gittiğinizde, sizi bekleyen çok hoş bir insan olduğunu unutmayın. Aşk hayatınızda bu ay mutluluk ve romantizm hakim olur.

Yay Burcu Eylül 2019 Yorumu

Bazılarınız hala birkaç hafta daha biraz isyancı olacaksınız. Geri kalanınız muhtemelen herhangi bir sorumluluk için çok yorgun olacak. Stres yüzünden bazı şeylerde negatif enerjiye neden olabilir, ya da hatalar yaparsınız ve kendinize karşı çalışmaya başlarsınız. Yanlış kişiyi kızdırmamaya çalış. Özellikle kariyer yönünüzü değiştiriyorsanız, iş ve aile görevleri zamanınızın çoğunu alabilir. Müteşekkir ol, bir işin var! Daha sonra eğlenebilirsin!

Yay Burcu Ekim 2019 Yorumu

Bu ayın başında keskin bir fikriniz olacak, düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmaya istekli olacaksınız. Ne kadar akıllı olduğunuzu gösterdikten sonra, bunları kolaylık ile takip edersiniz. Ayın ortasına kadar iyi haberler bekleyebilirler. Yanlış kişiyi, muhtemelen otoriteye sahip birisini kızdırabilirsiniz. İşler ay sonuna kadar iyi olmalı.

Yay Burcu Kasım 2019 Yorumu

İşler gayet iyi görünüyor! Bazılarınız bu ay iddialı ve dinamik olmaya başlayabilir. Ve sonra hepiniz kariyer alanında hızla ilerleyeceksiniz! Bundan sonra, yakın çevrenize daha çok güvenebilirsiniz! Bazılarınız daimi dostluklar edinebilirler. Ay sonuna kadar birkaç sorunla mücadele edilebilir. Merkür ayın sonunda Yay burcunda geriye doğru gidiyor!

Yay Burcu Aralık 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Özel gününüz için tam zamanında, esprili, parlak ve çekici olacaksınız! İnsanlar ayrıca sizi özellikle dinamik ve muhtemelen iddialı bulacaklar. Ayın çoğu için pozitif ruh halinden mutlu olacaksın! Bazılarınız şanslı hissedecek ve her şey yolunuza gidecek gibi görünecek! Ayrıca, daha yaşlı bir kişi veya otorite sahibi biriyle özel bir bağ kurabilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status