Yay Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de yay burcunu neler bekliyor? Yay burcunda bu yıl son derece karışık zamanlar olabilir. Neşeli bir ruh hali içinde geçse de aynı zamanda birçok kişisel zorluk yaşanabilir. Yay burcu kendini kanıtlamak için biri tarafından yönlendirilecek. 2016 ve 2017 yılları arasında düşmüş olabilecek kariyer konumunuzu geri kazanabilir ve 2018’de yeni bir sonuç alabilirsiniz. Göz ardı edilen şeylerden başarı gelebilir.

Bu yıl boyunca tartışmalar ve çatışmalar ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Tahminlere göre, akılcı ve dürüst olduğunuz sürece hiçbir sorun sizin için çok büyük problem yaratmayacak. Bu aynı zamanda kendinize yeni arkadaşlar edineceğiniz bir yıl olacak. Sosyal çevreniz genişleyebilir ve yeni dostluklar kazanabilirsiniz. 2018’de aileye bir bebek gelebilir ve kutlamalar olabilir

Yay Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Yay burcu bu yıl işinde iyi olacağını gösteriyor. Yapılan tüm çabalar, Ekim 2018‘in başlarına kadar iyi kazanımlar ve kazanç getirecektir. Kişisel zorluklar, Nisan ve Ağustos 2018 arasında iş başında yüksek düzeyde baskılara yol açabilecek kadar artacaktır. İşyerinde uzun saatler harcayacağınız bir yıl olacak. Dikkat dağıtan sonuçlar yüzünden elinizden gelenin en iyisini yapmanızı zorlaştıracaktır. Yine de zorluklarla mücadele ederek yükseleceksiniz ve sonuçta galip çıkacaksınız. Yay burcu ön yargılı yaklaşımının doğru olmadığını hatırlamalıdır. Diplomasinin büyük ölçülerde kullanılması ve tüm durumlara kişisel yaklaşmamak mantıklı olacak. Yoksa çalışma hayatında çatışmalar olabilir.

2018 tahminlerine göre, kişisel kapasitenizde yaptığınız tüm işler, kurumsal seviyede yapılan işe göre veya resmi veya ekip biçimi kullanarak daha iyi sonuç verir. Bireysel başarılar elde edeceksiniz. 2018’de taklit edebileceğiniz kişisel ortaklıklar sayesinde çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca müşterileriniz ve aile büyükleri arasında ilişkiler ve kariyer umutlarını bozabilecek bazı sert sözcüklerin kullanılmasına neden olabilir. Bu dönemde, Yay burcu çok dikkatli olmalıdır. Çalışma ortamı, Eylül ve Kasım 2018 arasında bazı dikkat dağıtıcı etkilerle sarsılabilir. Karar verme ve yargı hatalarının eksikliğini gidermeye yönelik olmalıdır.

Yay Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Yay burcu için 2018 aşk hayatı ve evlilik için öngörüler, sorunların çözüleceğini gösterir. Ekim ve Kasım 2018 boyunca heyecan verici bazı zamanlar oluşabilir. Gelecek için büyük kararlar almanız gerekebilir. Evlilik konuları zor olabilir. Eşin sağlık sorunları olabilir ve endişe yaratabilir. Yay burcu çabuk sinirlenmesi nedeniyle eşinize karşı adil olmayabilirsiniz. Mayıs ve Ağustos 2018 tarihleri arasında gereksiz sorunları önleyin.

Mali yönden 2018 yıl karlı olacağını gösteriyor. Ancak boşa para harcamaya da neden olabilir. Her zaman fazla harcamalardan kaçının. Gelir 2018’de iyi oluyor. Tasarruf için bir tutum zor olabilir, ancak paranızı korumak için güvenli yatırım yapmalısınız. Genel olarak, Ekim 2018‘in başlarına kadar iyi bir sonuçlar alınabilir. Yılın son çeyreği planlar ve iç gözlem için daha iyi sonuç verecek.

Yay Burcu Ocak 2018 Yorumu

Ocak 2018 için yay burcu istikrarlı bir başlangıç yapabilir. Her şey yavaş ilerliyor gibi görünse de, istikrarlı bir büyüme için en iyisi olabilir. Ay ilerledikçe sağlığınız yönünde olumlu gelişmeler olabilir. Mali durum istikrarlı bir şekilde artabilir. Kariyer, büyüme ve ilerleme şansını da görebilir. Ay genelde refah geçecek ve çoğunlukla sosyal statünüzü iyileştirmeye odaklanmış harcamalar olacak. Nakit akışının tatmin edici olması bekleniyor.

Yay Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat 2018 cesaret ve cesur bir dönemi ifade ediyor. Bu ay, zorlu durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aileniz içi güven sorunları olabilir. Korkusuz yaklaşımla, yeni girişimler veya projelerden hoşnutluk duyabilir ve istenilen sonuç ve kazançlarla çıkmayı başarabilirsiniz. Zenginlik artışları, finansal kazançlar ve hesaplanan risklerden kaynaklanan karlarla büyük olasılıkla parasal yönden mutlu olacaksınız. Ay sizin için manevi bir eğilimin gelişimini işaretleyebilir. İşteki çabalarınız doğru kaynaklardan takdir kazanarak kariyerinizde de artışa neden olabilir.

Yay Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart 2018 pek çok alanda ilerleme kaydetme görülüyor. Hayata karşı durdurulamaz bir yaklaşımla, hem kendi hem de aile üyelerinizin hayatında ilerleme görebilirsiniz. Sosyal çevreniz genişleyebili ve şöhret kazanabilir ve itibar kazanabilirsiniz. Ruhunuzun farkında olmadığınız yanlarını keşfetme ihtimaliniz yüksektir. Bilgelik ve hevesiniz karar verme yeteneklerinizi olumlu etkiliyor. işyerinde takdir ve onay alabilirsiniz. Liderlik nitelikleriniz, mesleğinizde bir terfi yükselmesi yapabilir. Şöhretin artması sizi kıskanç meslektaşlarınızla uğraşmak zorunda bırakabilir ve engel olmak isteyebilirler. Bununla birlikte, çalışma alanında herhangi bir düşüşten kaçınmalısınız.

Yay Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan 2018, güç ve kontrol sahibi olacaksınız, güveniniz artacak. İşyerinde otoriter bir konumda bulunarak itibar ve saygınlık artışı beklenebilir. Ego çatışmaları zihinsel strese neden olabilir ve her ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. Yeni sözleşmelerin kabul edilmesi olumlu sonuçlar doğurmalı ve tanıdıklar ağıyla sonuçlanabilir. Yüksek öğrenim gören öğrenciler hükümet altında yeni seçeneklere tanık olacaklardır. İş sahipleri için, mali ve parasal karlar muhtemelen bu ay boyunca iyi olacak. Bu ay bebek sahibi  olmak isteyenler de mutlu haberler alabilirler.

Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs 2018 kariyer odaklı geçecek ve iş hayatınızda sorumluluklarınız artacak. İş sahipleri için, işlerinde ilerleme olması beklenmelidir. Yeni girişimlere ve projelere adım atmanın verimli sonuçlar doğurması muhtemeldir. İşyerinde itibarın artması, iş arkadaşlarınız arasında sürtüşme yaratabilir. Bununla birlikte, sağlığınıza da dikkat etmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız. Düzenli olarak mola verin ve gerektiğinde dinlenin. Dava süreci olanlar için karışık bir süreç haline gelebilir. Bu nedenle, herhangi bir sorun çıkarmayın. Herhangi bir anlaşmazlığa maruz kalmaktan kaçının. Küçük sağlık harcamaları nedeniyle harcamalar çıkabilir.

Yay Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran 2018 işyerinde filizlenen rekabetçi bir ortamı gösterir. Becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Bu süre zarfında hedefleriniz için çok çalışmaya hazır olmanız gerekir. Çatışmalar ve ego çatışmaları boşuna olabilir ve işyerinde tartışmadan kaçınılmalıdır. Vücudunuzu ancak iş ve kişisel yaşam arasında sağlıklı bir dengeyi korumak için mümkün olan sınırlar içinde  koruyun. Bu ay eşinize karşı aşırı değişken duygularınız olabilir. Maddi kazançlar eşinizden akabilir. Seyahatler bu ay mümkün. İş ortakları, onların faydalılığını ispatlayabilir.

Yay Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz 2018, eşiniz için karlı bir dönem olabilir. Eşiniz finansal cephede beklenmedik bir büyüme yaşayabilir. Bu, doğalarında bencillik veya benlik saygısı ipucu oluşturabilir. Bununla birlikte, bu değişiklikler geçici olabilir. İş amaçlı yolculukların verimli sonuçlar doğurması muhtemel ve işinizin büyümesine ve refah düzeyine yol açabilir. Finansal kayıp da ufukta görünüyor. Bu ay harcamalar konusunda dikkatli olunmalıdır. Mevcut tasarrufların yönetimi, yatırımlara yönelmekten daha yüksek bir önceliğe sahip olmalıdır.

Yay Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos 2018 daha şanslı bir dönem olabilir. Göksel güçler servetinizi lehinize çevirirler ve finansal engellerin giderilmesine yol açabilirler. Uzun süre bekletilen bir ödeme almanız muhtemel. Dini inanç yeni öğrenmeler ve spiritüel alana ilişkin daha fazla anlayışa yönlenmenize neden olabilir. Cesaret, güç ve bu dönemde yeni girişimler yapma kabiliyetinizle karşı karşıya kalırsınız; bu da sizi daha büyük bir yaşam yoluna götürebilir.

Yay Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül 2018 öevcut düzeninizi koruyacaksınız. Kariyer istikrarının bu dönemde hakim olması muhtemel olsa da ekstrim değişiklikler olmayacak. Ay, kariyer cephesinde büyüme sözü veriyor. Bu nedenle, kariyer değişikliği yapılmaması gerekir. Aile içinde birkaç rahatsızlık olabilir. Varlıkların edinilmesi ve yüksek öğrenim gibi konularda bu dönemde yol boyunca engeller olabilir. Aile büyükleri ve hane ile mülkler konusunda anlaşmazlıklar çıkabilir. Herhangi bir büyük değişiklik, daha elverişli bir zaman için ertelenmelidir.

Yay Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim 2018 para konusunda şansınız artmaya başlıyor. Bol miktarda finansal kazanç sağlayacaksınız. Bu ay boyunca parasal kârlar ve iyi nakit akışı vaad ediyor. Kariyer, büyüme işaretleri gösterebilir ve çalışma ortamı genel olarak hoş olmalıdır. Devlet makamlarından gelen teşvikler beklenebilir. Bu ay boyunca bolluk servetinin birikimi ile istekler yerine gelebilir. Genel olarak, bu ay bu yılın hazine sandığı olabilir.

Yay Burcu Kasım 2018 Yorumu

Kasım 2018 bir denge dönemi anlamına geliyor. Önceki aylarda hızlı hareket eden ömrünüz, bu dönemde hızını düşürebilir. Mali kazançlar azaltılabilir; ancak tatmin edici bir oranda artmaya devam etmelidir. Para kaybı da söz konusu olabilir. Dolayısıyla, maliyenizi dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz. Harcamalarınız kontrollü olun. Bağış yapabilirsiniz ya da birine iyiliğiniz dokunabilir. Bununla birlikte, arkadaşlarınızla olan ilişkiniz korunmalıdır, özel olarak kimseyle samimi olmamalısınız.

Yay Burcu Aralık 2018 Yorumu

Aralık 2018 daha kendinden emin olacaksınız. Omuzlarınıza verilen sorumluluklar ile bilgeliğinizi, finansmanlarınızı akıllıca yönetmek için kullanabilirsiniz. Şüpheniz olduğunda, aile büyüklerinden tavsiyeler almalısınız. Sorumluluklarınızı yönetirken sağlığınızı kontrol edin. Aksi takdirde, vücudunuz sizi yorgun düşürebilir. Bu ay, sağlığınızı birinci öncelik olarak tutmanızı gerekiyor. Kariyer istikrarlı kalabilir. Bu dönem boyunca tasarruflarınızı dikkatle yönetmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status