Kahve Falında Y Harfi Görmek

Falda y harfi görmek, hayatınıza girecek olan bir insanı simgeler ve bu insan ile birlikte ortak pek çok hedefinize ulaşabilirsiniz. Bekar olan biri benzer hedefleri olan ve zevklerinizin de uyuştuğu biri ile aşk yaşamaya yorumlanır. İsminde “y harfi” olan biri ile aşk başlayabilir ve bu kişi sizin hayat arkadaşınız olabilir. Birlikte uzun yıllar görüşebilir ve evlenerek mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Evli veya ilişkisi olan biri ise değerli bir dostluk kurar. Yeni bir arkadaşınız olabilir ve bu kişi sizi pek çok konuda aydınlatabilir, hayatınıza renk katar.

Kahve falında “Y” harfi görmek, aklınızda pek çok soru varsa her birinin yanıtını bulmaya ve iç huzurun artmasına yorumlanır. Sizi huzursuz eden veya üzen kimseler de bu huylarından vazgeçerler. Eski sevgilinizin siminde y harfi varsa ondan bir haber alınabilir. Sizinle tekrar görüşmek isteyebilir.

Kahve Falında Büyük Y Harfi Görmek

İş ya da eğitim hayatında önemli saygın bir insan ile masaya oturmak ve anlaşmaya yorumlanır. Önemli bir iş anlaşması yapılabilir. Ya da bir görüşmeden memnun ayrılı, ikna edebilirsiniz. Mülakatınız varsa kabul olur.

Kahve Falında Küçük Y Harfi Görmek

Yeni bir arkadaş çevresine girmeye yorumlanır ve hayatınıza giren biri ile birlikte onun arkadaş çevresine de dahil olabilirsiniz. Yeni ilişkiye başlayan bir de sevgilisinin arkadaş ortamını tanıyabilir. Sevgiliniz sizi ailesi ile de tanıştırmak isteyebilir.

Kahve Falında Ters Y Harfi Görmek

Sizden borç alıp da ödemeyen biri varsa bu kişiden paranızı geri almaya yorumlanır. Sizi mağdur eden her kim varsa sonunda hakkınız olan geri gelir. Mahkemesi olan bir insan da bu mahkemeden haklı çıkar, sonuç hayrınıza olur.

Kahve tabağında y harfinin anlamı, hane içerisinden hayırlı haberler almaya ve akrabalar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Eğer memleket özlemi çekiliyorsa düğün dernek gibi hayırlı vesileler ile memlekete geri dönülebilir.

Kahve falında y harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status