Kahve Falında Vapur Görmek

Falda vapur görmek, çok yoğun çalışan ve kendine zaman ayıramayanlar için yakında çıkılacak bir seyahat ile birlikte kafa dinlemeye yorumlanır. Yakında tatile çıkabilir ve deniz aşırı bir yere yolculuk yaparak kafa dinleyebilirsiniz. Eğer planlanmış bir tatil planı varsa bu tatil de beklediğinizden daha güzel geçebilir. Yeni dostlar edinebilir, kafa dağıtabilirsiniz. Kafası karışık olan kimseler artık ne istediklerini daha iyi bilirler. Geleceğe yönelik istek ve arzularınız konusunda daha net fikirleriniz olur ve iç huzuru yakalanır. Gönlünüz boşsa deniz aşırı gidilecek olan yerde gönlünüzü yeni tanışacağınız birine kaptırabilirsiniz. Yeni bir aşk başlayabilir ve bu aşkı uzak mesafelerde sürdürmek zorunda kalabilirsiniz. Sevdikleriniz ile bir süre ayrı kalmanız gerekebilir ancak bu hasret sonunda sevenler kavuşurlar.

Kahve falında vapur görmek, aynı zamanda bol kazanca yorumlanır. Maddi sıkıntı çeken ve borçlarını ödemekte zorlanan kişiler maddi durumlarını düzeltirler. İş hayatında yaşanan maddi kayıplar ve zor günler geride kalır, işleriniz yeniden açılır. İşsiz iseniz yeni bir işe girme imkanı elinize geçebilir. Size daha çok maddi güç sağlayacak ve daha iyi şartları olan bir işe girilebilir. Kariyerinde yükselmek isteyenler de doğru adım atarlar, kariyerlerine yönelik yeni eğitim imkanları ellerine geçebilir. Daha çok para kazanmak için verdiğiniz emeklerin karşılığı gelmeye başlar.

Kahve Falında Vapur ve Kalp Görmek

Bekar iseniz uzun zamandır size aşık olan birinin duygularını açmasına yorumlanır. Sizden hoşlanan ancak bir türlü duygularını size söylemeyen biri varsa artık karşınıza geçip duygularını dile getirir. Eğer sizin hoşlandığınız biri varsa bu kişiden duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Sevdiği insan tarafından terk edilenler için de hayırlıdır. Sizi terk eden eski sevgiliniz daha sonrasında çok pişman olabilir.

Ruya tabir

Kahve tabağında vapurun anlamı, iş hayatında berekete ve bol kazanca, daha çok çalışıp daha çok kazanmaya yorumlanır. Sizi hırslandıran leyler olabilir. Mesleğinden memnun olmayan kişiler ise iş değişikliği yaparak daha güzel bir işe girebilirler.

Kahve falında vapur ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status