Kahve Falında Valiz Görmek

Falda valiz görmek, sizi özleyen birinden davet almaya ve o kişiyi ziyarete gitmeye yorumlanır. Ailesinden uzakta yaşamını sürdürenler için anne babası ya da aile büyüklerinin ziyaretine gitmeye yorumlanır. Çok özlediğiniz aile büyükleri ile hasret giderebilirsiniz. Ailesine dargın olanlar barışırlar ve ailevi sorunlar yakında çözülür. Düğün dernek vesilesi ile de bir yolculuğa çıkılabilir ve bu bahane ile eş dost görülür. Memleket ziyareti yapılabilir. Bir süredir tatile çıkmak isteyen biri için ise sonunda hayalindeki tatile gitmeye yorumlanır. Yakında yaşadığınız yerden uzakta bir yere tatile gidebilir ve unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Kahve falında valiz görmek, atama bekleyen biri için bekledikleri haberi yakında alacaklarına yorumlanır. İstediğiniz yere atamanız çıkabilir. Eşinden ve ailesinden uzakta çalışmak zorunda kalan kişiler ailelerine kavuşurlar. Beklenen müjdeli haber gelir ve hayatınız düzene girer. Eğitimi devam edenler ise hayalini kurdukları yerde eğitime başlayabilirler ve istediğiniz üniversiteye kayıt yaptırılabilir.

Kahve Falında Elinde Valiz Olan İnsan Görmek

Evinize hayırlı bir misafir gelmesine yorumlanır. Uzakta yaşayan biri size sürpriz yapabilir ve evinize gelerek size ziyaret edebilir. Eşi ile boşanma aşamasında olan kişiler eşleri ile barışırlar. Sizi kıran biri de sizden af dileyebilir. Sevdikleriniz ile birlikte aynı sofrada toplanarak yeniden eskisi gibi huzur ve barış içerisinde olunur. Tekrar bir araya gelmenin mutluluğu yaşanır.

Kahve tabağında valizin anlamı, gurbette iseniz memleket özlemin sona ermesine ve hayırlı bir sebep ile yola çıkmaya yorumlanır. Evlenmek isteyen kişiler evlenerek başka bir yere yerleşebilirler. Evleneceğiniz insan başka bir yerde ikamet eden biri olabilir ve oraya taşınmanız gerekebilir.

Kahve falında valiz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status