Kahve Falında V Harfi Görmek

Falda v harfi görmek, size karşı hatası olan biri varsa bu kişinin çok pişman olup sizden özür dilemesine ve af edene kadar ısrar etmesine yorumlanır. Gurur yaptığınız bir konuda karşı taraf gönlünüzü alır. Sizi kıran ve gururunuzu inciten biri varsa bu kişi ile aranızdaki buzlar erir. Size karlı hatasını telafi edebilir. İsminde “v harfi” geçen biri ile aranızda önemli bir görüşme de geçebilir. Yakında bir iş görüşmesi ya da önemli bir toplantı için bu kişi ile karşılıklı bir konuşma yapmanız gerekebilir. Ancak kolay bir şekilde ikna edebilir ve karşı tarafın güvenini kazanabilirsiniz.

Kahve falında “V” harfi görmek, uzun zamandır gönlü boş olup da evlenmek isteyen biri için isminde v harfi olan birinin ona talip olmasına yorumlanır. Sizinle tanımak isteyen biri olabilir ve niyetini belli edebilir. Evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki başlar. Eğer ilişkiniz varsa iyi bir dostu simgeler. Dert ortağı olacak ve güven veren bir insan ile dostluk başlayabilir. Yalnız iseniz hayat arkadaşına yorumlanır.

Kahve Falında Büyük V Harfi Görmek

İsminde v harfi olan birinden büyük bir teklif almaya yorumlanır. Gelecek günlerde telefonunuz çalabilir ve çok önemli bir teklif ile karşılaşabilirsiniz. Mesleğinizde bir iş fırsatı sunulabilir ya da eğitim hayatına yönelik burs ve benzeri fırsatlar sunulabilir.

Kahve Falında Küçük V Harfi Görmek

Sizi çok özleyen ve görüşmek isteyen birinden haber almaya yorumlanır. Eğer başka bir şehirde yaşayan bir arkadaşınız varsa sizi görmek isteyebilir, ziyaretinize gelebilir. Eski dostlarınız ile yolunuz yeniden kesişir.

Kahve Falında Ters V Harfi Görmek

Huzurunuzu bozan fesat kimselerden uzaklaşmaya yorumlanır. Ev değişikliği yapılabilir ya da başka vesileler ile bu insanlardan uzaklaşabilirsiniz. Evliyseniz eşiniz ile aranızda sorun yaratan biri aradan çekilir.

Kahve tabağında v harfinin anlamı, hane içinde hayırlı haberler almaya ve akrabalar ile dayanışma içerisinde olmaya yorumlanır. Bir zamanlar aranızın açık olduğu insanlar le barışılabilir. Sizinle iyi geçinmek isteyen biri olabilir.

Kahve falında v harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status