Kahve Falında Uzay Gemisi Görmek

Falda uzay gemisi görmek, büyük getirisi olacak işler yapmak ve çok güzel kazanç elde etmek anlamına gelir. Ticari hayatta ya da meslek yaşantınızda çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Ya da çalışmayan veya ev hanımı olan kişiler için de ev içine yüklü bir miktar para girmesi anlamı taşır. Evliyseniz eşiniz de yüklü bir para kazanabilir. Maddi yönden bolluk ve bereketin olacağı günler sizi bekliyor. Ancak bu parayı dikkatli harcamaya özen gösterin. Çünkü bu fazla kazanç bir süreliğine olacak.

Kahve falında uzay gemisi görmek, aşk hayatı için pek de hayırlı anlamlara gelmez. Sevdiğiniz insanın hal ve hareketleri sizi sinir edebilir. Ya da bazı yapacağı şeyleri affetmekte güçlük çekebilirsiniz. Onun bazı yanlışlarını kabullenmek zor olabilir ve ilişkiniz sarsılabilir. Hatta şu günlerde ilişkinizi sonlandırmayı düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle partnerinizin çocuksu tavırları ve geleceğe yönelik hayalperest olması sebebiyle böyle bir kararı düşünebilirsiniz. İlişkinizde bir süre sorunlar ve karşılıklı uzun diyaloglar olabilir. Onunla uzun tartışmalar yapabilir ve uzlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Kahve fincanında uzay gemisinin anlamı, bazen de çok alıngan olmak ve bir şeylerden vazgeçmek olarak yorumlanır. Bazı şeylerden vazgeçmek size artık daha kolay gelebilir. Özellikle uzay gemisinin yanında yol çıkarsa, bir süreliğine yalnız kalmak ve başka bir yere giderek kafa dinlemek isteyebilirsiniz.

Kahve tabağında uzay gemisinin anlamı, anne ve babanızı bazı şeylere ikna etmekte zorluk yaşayacağınıza yorumlanır. Ya da evli olanlar eşlerini bir istekleri konusunda ikna edemeyebilirler. Sevdikleriniz sizin fikirlerinizi fazla uçuk bulabilirler. Onlara fikirlerinizi kabullendirmek zor ve stresli bir süreç olacak.

Kahve falında uzay gemisi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status