Kahve Falında Üçgen İçinde Göz Görmek

Falda üçgen içinde göz görmek, sizin kısa sürede elde ettiğiniz başarılar ve imkanlar yüzünden başkalarının hayatınızda gözü olduğuna, kıskanan kişilerin varlığına işaret eder. Sizi kıskanan ve olanaklarınıza sahip olmayan kötü niyetli insanlara karşı çok dikkatli olun. Çünkü sizi yanıltmak ve zarara uğratmak isteyebilirler. Özellikle paranızda gözü olan kişilere karşı fazlasıyla dikkatli olmalı, son dönemde borç para vermemeye gayret etmelisiniz. İş hayatında ise rakipleriniz sizi zorlayabilir. Sizi geçmek ve geride bırakmak için bazı hilelere başvurabilirler ya da üzerinize iftira atabilirler.

Kahve falında üçgen içinde göz görmek, her ne kadar iyi niyetli bir insan olsanız da bir şekilde başkalarına karşı mahcup olmak anlamına gelir. İnsanlar sizi yanlış anlayabilirler ya da sizi yargılayabilirler. Ancak başkalarının elinize koz vermemeye gayret edin. Özellikle son dönemde çalışma hayatında ve hanedeki düşmanlarınıza karşı temkinli olmalı, mesafeli olmalısınız. Yoksa sizi üzecek şeylere yol açabilirler. Evli olan kişiler eşleri ile aralarına kimseyi sokmamalı, kendi problemlerini kendileri çözmeliler.

Kahve tabağında üçgen içinde gözün anlamı, birilerinizin sizi sürekli takip ettiği ve taklit ettiği anlamına gelir. Özenilen ve kıskanılan biri olabilirsiniz. Ancak bu durum sizin her zaman dikkatli olmanız demektir. İnsanların ağzına laf vermemek için her hareketiniz ve hamlenizde dikkatli olmaya gayret edin. Dost ve düşmanın kim olduğun az çok tahmin ediyor olabilirsiniz.

Kahve falında üçgen içinde göz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Harsijilo dedi ki:

    Ya ben birsey soracam benim elimde ücgenin içinde göz var bu ne anlaa gelir iki elimdede var.

DMCA.com Protection Status