Kahve Falında Ü Harfi Görmek

Falda ü harfi görmek, size karşı ön yargısı olan birine yorumlanır ve bu kişi bir konuda size karşı şüphe duyuyor olabilir. İsminde “ü” harfi olan biri ile aranızda güven sorunları varsa onun size duyduğu güveni tazelemeniz gerekebilir. Daha çok güven vermeniz hayırlı olur. Her konuda bir ön yargıya sahi olan biri ile de aranızda sıkıntılar çıkabilir ve biraz daha sabırlı olup biraz daha alttan almak zorunda kalabilirsiniz. İş hayatında güvenmediği için bazı sorumlulukları vermeyen biri varsa artık güven sağlanır ve daha çok sorumluluk ve emanet verebilir.

Kahve falında “Ü” harfi görmek, ilişkisi olmayan biri için isminde ü harfi olan veya isminin başında “ü harfi” olan birine aşık olması anlamına gelir. İlk görüşte aşık olacağınız ve kalbinizi çalacak birini simgeler. Eğer ilişkiniz varsa da iyi bir dostu simgeler. İlk tanıştığınız andan iyi bir dert ortağı olacak bir dost kazanabilirsiniz.

Kahve Falında Büyük Ü Harfi Görmek

İsminde ü harfi olan önemli bir insandan destek görmeye yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında çok önemli bir bağlantı elinize geçebilir. Otoriter kimselerin dikkatini çekebilir  ve bu insanlar ile toplantı yapabilirsiniz.

Kahve Falında Küçük Ü Harfi Görmek

Uzun zamandır görüşmediğiniz biri ile karşılaşmak demektir. Eğer küs olduğunuz ve isminde ü harfi olan biri varsa yakında barışılır. Sizi çok özleyip haber gönderebilir ve dostluklar devam eder. Kırgınlıklar biter ve sorunlar çözülür.

Kahve Falında Ters Ü Harfi Görmek

İsminde ü harfi olan birine karşı güven duygunuz sarsılabilir. Bu kişiden beklenmedik bir davranış ile karşılaşıbilir ya da ummadığınız laflar işitebilirsiniz. Belki de size karşı gerçek duygu ve düşünceleri ortaya çıkabilir.

Kahve tabağında ü harfinin anlamı, sizden haber bekleyen birine yorumlanır. Haneden biri sizi özleyip aramanızı bekliyor olabilir. İlerleyen günlerde akrabalarınızdan haber alabilirsiniz ve sizi davet edebilirler, yakınlarınız ile özlem giderilir.

Kahve falında ü harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status