Kahve Falında Turna Kuşu Görmek

Falda turna kuşu görmek, tembellik ve acizlik olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi şu günlerde düşük enerjisi ile her şeyden kendini uzak tutacak ve maddi manevi zarara uğratacak. Kendinizi güçsüz kuvvetsiz hissedebilirsiniz ve içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Bu kadar bitkin ve tembel hissettiğiniz için iş ya da eğitim hayatınız da kötü yönde etkilenebilir. Hatta bu durumunuz sosyal çevrede de fark edilecek ve insanlar sizin bu halinizi eleştirebilirler. Kendinize çeki düzen vermenizi isteyebilirler.

Kahve falında turna kuşu görmek, bazen de fakirlik olarak yorumlanır. Büyük bir borç altına girebilirsiniz. Ya da borçlarınızı zamanında planladığınız gibi ödeyemeyebilirsiniz. Bu durum sizi olduğu kadar ailenizi de kötü yönde etkileyecek. Parasal konularda büyük sıkıntılar çekilebilir. Gelir kaynakları kesilebilir ya da iş hayatında iflas söz konusu olabilir.

Kahve fincanında turna çıkması, aynı zamanda yeni bir işe başlamak ya da ortaklık yapacak kişiler için uyarı anlamı taşır. Bir müddet daha bazı şeylerden emin olmadan acele etmemelisiniz. Tam olarak kendinizden emin olunca bazı işlere girişmeniz daha faydalı olacak. Kendinizi psikolojik olarak yeni girişimlere hazır hissetmelisiniz. Yoksa aceleci tutumunuz zarara yol açabilir.

Kahve tabağında turna kuşunun anlamı, hane içerisinden uzakta yaşayan birinden gelecek haber demektir. Bu haber aslında sizi pek de sevindirmeyebilir. Alacağınız haber sonrası aile içi huzurunuz kaçabilir.

Kahve falında turna kuşu ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status