Kahve Falında Truva Atı Görmek

Falda Truva atı görmek, son derece güzel anlamlara gelir ve müjdeli gelişmelerin habercisidir. Düşmanlarınıza karşı çok büyük galibiyet elde edebilirsiniz. Özellikle bazı rakipleriniz artık sizinle uğraşamayacak. Onlara hak ettikleri cevabı vereceksiniz ve kendi sorunlarından size kötülük yapmaya zaman bulamayacaklar. Düşmanlarınız kendi dertleri ile uğraşırken, önünüze engel çıkaramadıkları için işleriniz bir anda rast gitmeye başlayabilir. Özellikle kem gözlü insanların sizden uzaklaşması ile birlikte hayatınızda daha olumlu gelişmeler olacak.

Kahve falında Truva atı görmek, bir konuda insanları ters köşe edeceğiniz bir hamle yapacaksınız. Herkesi çok şaşırtacak bir karar alabilirsiniz. İnsanlar hayret edecekler. Özellikle ani gelişmeler ailenizi şaşırtabilir. Eğer iş hayatında bazı aksilikler yaşıyorsanız, doğru hamleler ile işlerinizi yoluna koyacaksınız. Kendi işinizi yapıyorsanız, kazancınız artmaya başlayabilir ve işlerinizin açılması ile birlikte elinize geçen paranın bereketinde de artış olabilir. Eğer yeni bir işe başlamayı düşünüyorsanız, şans sizden yana olacak ve gelecekte pişman olmayacağınız bir girişim yapacaksınız.

Kahve tabağında Truva atının anlamı, aşk hayatında sevdiğiniz insan için aileniz ile aranızda soğuk rüzgarların esmesi demektir. Sevdiğiniz insanı ailenize kabul ettirmekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Özellikle evleneceğiniz insanı ailenizin sevmesi için çok çaba harcamanız gerekecek. Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz.

Kahve falında Truva atı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status