Kahve Falında Traverten Görmek

Falda traverten görmek, çok zor günlerin geride kalması ve hayallerinize çok yaklaşmanız, sizin hak ettiğiniz mutluluğa erişmeniz anlamına gelir. Güzel günler çok yakın diyebiliriz. Başınızda bazı dertler varsa bunlar ile artık daha fazla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Maddi yönden sizi zarara uğratan birileri varsa, pişmanlık duyacaklar ve bu yanlışlarını telafi edecekler.

Sizi mağdur eden insanların bu yanlışlarını düzeltmeleri sayesinde bazı problemlerinizi daha rahat aşabileceksiniz. Özellikle birine kefil olduysanız ve sizi yarı yolda bıraktıysa, bu insan verdiği zararı karşılayacak. Son günlerde yeni kazanç kapıları arayışında olabilirsiniz. Ek gelir ihtiyacınız olabilir ve bu nedenle iş arayışındaysanız, yakında kazancınızda olumlu yönde gelişmeler olacak.

Kahve falında traverten görmek, yoğun ve tempolu bir iş hayatı sürecine girmek, sorumlulukların artması ve bu nedenle kendinize bir türlü zaman ayıramamanız sebebiyle özel hayatınıza vakit bulamamanız demektir. Geçmişte yaşanan bazı tatsızlıklar hala aklınızın bir köşesinde sizi üzüyor olabilir. Ancak geçmişte meydana gelen büyük sorunları artık bir kenara bırakmalı, geçmişi daha fazla eşmemeli, geleceğinizi düşünerek mutlu olmalısınız. Çünkü geçmişte yaptığınız hatalardan artık ders çıkararak, aynı hataları telafi etmemeye özen göstererek, büyük başarılar sağlayabilirsiniz. Aile hayatınız ve iş hayatınızda bir süre daha mücadele ederseniz çok güzel bir hal alacak.

Kahve tabağında travertenin anlamı, kariyerinizde önemli bir gelişme olması ve bu haberin tüm ailenizi mutlu etmesi demektir. Ya da eşinizin de kariyerinde büyük bir sürpriz olabilir. Eğer özel hayatınızda sevdiğiniz insan ile anlaşmazlıklar yaşıyorsanız, sizin yapıcı taraf olmanız gerekecek. Yoksa ilişkilerde bir takım pürüzler ortaya çıkabilir. Yanlış anlaşılmalar yüzünden ayrılıklar olasılıklar arasındadır.

Kahve falında traverten ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status