Kahve Falında Top Arabası Görmek

Falda top arabası görmek, hiç planda yokken bir seyahate çıkabilirsiniz. Eğer bir süredir sürpriz yapmak istediğiniz bir dostunuz ya da akrabanız varsa, yakında ona ziyarete gitme kararı alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara sürpriz yaparak onları mutlu etmek isteyeceksiniz. Sevgiliniz de sizden jest yapmanızı bekliyor olabilir. Sevdikleriniz bu küçük sürprizler aranızı düzeltecek ve kırgınlıklar da ortadan kalkacak. Ani karar alıp yolculuğa da çıkabilirsiniz.

Kahve falında top arabası görmek, büyük bir haberin bir anda beklenmedik şekilde sizi şaşırtması anlamına da gelir. Duyacağınız şey karşısında öyle şaşıracaksınız ki emin olmak isteyeceksiniz. Sizi çok sevindirecek, belki de hiç ihtimal vermediğiniz bir şeyler gerçekleşebilir. Ya da hayatta olmaz dediğiniz şeyler olabilir. Bazı imkansız hayallerinize yakınlaşabilirsiniz. Falda top mermisi çıkması, misafir anlamı da taşır. Eğer yanında insan figürü varsa, gelecek kişinin uzun süre sizde kalma ihtimali olabilir.

Kahve tabağında top arabasının anlamı, hane içerisinde sevindirici havadislerin dolaşması demektir. Bebek müjdesi ya da evlilik haberi gibi ani ve sevindirici haberler alabilirsiniz. Bu duyacağınız güzel havadisler evde bayram etkisi yaratabilir. Eğer bekarsanız, çok zengin bir insan ile dünya evine girebilirsiniz. Tanışacağınız insanın hali vakti yerinde olacak.

Kahve falında top arabası ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status