Kahve Falında Tırpan Görmek

Falda tırpan görmek, iş hayatında yaşanan aksiliklerden sonra şansın açılmasına ve işlerinizin yoluna girmesine, verimli bir döneme yorumlanır. İşleriniz müşterileriniz çoğalır ve iş hayatında oldukça talep görebilirsiniz. Ticaret ile uğraşan kimseler ticari hayata daha çok para kazanırlar ve işleri günden güne büyür. Maaş ile çalışan kişilerin maaşlarına zam gelebilir. Rol model olarak almış olduğunuz insanlar varsa bu kişiler ile benzer bir konuma yerleşilir. İş hayatında kazancınızın bereketi artar.

Kahve falında tırpan görmek, alın teri dökülen her işten bol para kazanmaya yorumlanır. Uzun zamandır çalışan ancak emeklerinin karşılığını aldığını düşünmeyen kimseler en nihayetinde işlerinde kazançlarını arttırırlar ve hak ettikleri konuma erişirler.

Kahve Falında Elinde Tırpan Tutan İnsan Görmek

Eski defterlerin yeniden açılmasına ve bu sebeple mutsuz olmaya yorumlanır. Size eski talihsiz olayları hatırlatan ve tekrar tekrar gündeme getirerek üzen kimseler olabilir. Dolduruşa getirmeye kalkan kişilere karşı da dikkatli olmanızda fayda var.

Kahve tabağında tırpanın anlamı, hane içerisinde haksızlıkların bitmesine ve ailenizin mağdur olmamasına yorumlanır. Aç gözlü olan kimselere karşı mücadele vermeniz ve daha uyanık olmanız gerekebilir. Yoksa sizin emeklerinize konmaya kalkabilirler. Mal mülk konusunda anlaşmazlıklar yaşayan kimseler için bu fal hak adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

Kahve falında tırpan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status