Kahve Falında Timsah Görmek

Falda timsah görmek, size gerçek yüzünü göstermeyen ve sahte bir kimlik ile yanınızda olan birine yorumlanır. Bu kişinin gerçek yüzü yakında anlaşılır. Yüzünüze farklı arkanızdan farklı konuşan biri varsa foyası ortaya çıkar. Kötü niyetli kimseler teker teker uzaklaşırlar. Bu fal genellikle bir düşmanı simgeler ve çıkar sahibi kimselere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarır. Acıtasyon yapan ve maddi manevi duygularınız oynayan kişilere karşı dikkat edin. Sizin iyi yüzünüzü kullanabilirler. Borç alıp geri ödemeyen biri olabilir.

Kahve falında timsah görmek, aynı zamanda paranızda pulunuzda gözü olan kimselere işaret eder. Eğer hanede mal mülk anlaşmazlıkları varsa ve hakkınızı alamıyorsanız bir süre daha sizi uğraştıran kimseler olabilir. Mahkemeniz varsa tazminatınızı almak konusunda da uzun süre çaba harcamanız gerekebilir.

Kahve Falında Timsah Kafası Görmek

Rakipleriniz ile aranızdaki gerginliğin artmasına yorumlanır. Çalışma ortamında anlaşamadığınız ve rakip gören kimseler varsa bu kişilere karşın daha çok çalışmanız gerekebilir. Üzerinizde baskı kurmaya çalışan ve korku salan kimseler ile yollarınız ayrılabilir.

Kahve Falında Timsah Ağzı Görmek

Sizi kıskanan ve bu yüzden başkalarına yalan yanlış şeyler söyleyen kimselere yorumlanır. Başkalarına farklı şekilde tanıtan ve hakkınızda negatif sözler sarf eden kimseler olabilir. İş hayatında da size karşı birlik olan insanlar olabilir.

Kahve Falında Yolda Timsah Görmek

Uzak bir yere yapılacak olan seyahat ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Başka bir yerde iş bulabilir ya da eğitim sebebi ile başka bir yere taşınabilirsiniz. Şu anki durumdan memnun olmayanlar daha mutlu olacakları bir yere tanışırlar.

Kahve Falında Timsah Yavrusu Görmek

Yeni bir dostluğun kısa sürmesine yorumlanır. Bu yeni bir aşk da olabilir ve ilişkiniz kısa sürüp ayrılık yaşanabilir. Eğer daha önce tanımadığınız biriyse bu kişi hakkında yanıldığınızı erkenden fark edebilirsiniz. İlk zamanlar iyi geçinseniz da daha sonrasında hayatınızdan çıkması gerekebilir.

Kahve Falında Timsah Gözü Görmek

Ne yapsanız takip eden veya taklit eden birine yorumlanır. Bu kişi sizin hayallerini kurduğunuz ne varsa aynı şeyleri yapabilir. Örneğin ona anlattığınız hayalleriniz varsa bu hayalleri kendi hayali gibi sahiplenebilir ve sizden önce gerçekleştirebilir.

Kahve Falında Ağzı Açık Timsah Görmek

Size veya ailenize karşı kin ve nefret duyguları olan birine yorumlanır. Bu kişi sizin bir açığınızı yakalamaya çalışabilir. Para pul konusunda sizi zarara uğratabilir. Eğer evrenizde aç gözlü ve hırslı kimseler vara dikkatli olun.

Kahve tabağında timsahın anlamı, sevdikleriniz ile aranızı açan birine yorumlanır. Sizi veya yakınlarınızı dolduruşa getiren kimselere karşı dikkatli olun ve sevdiklerinizin kalbini boş yere kırmayın. Ortada hiçbir sorun yokken soğuk davranan biri olabilir.

Kahve falında timsah ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status