Kahve Falında Tilki Görmek

Falda tilki görmek, yakınlarınız arasında gerçek yüzünü sonradan fark edeceğiniz sinsi bir insana yorumlanır ve bu insan yüzünden mağdur olabilirsiniz. Kendi çıkarları için sizi kullanabilir veya yarı yolda bırakabilir. Çok güven vermeyen kimseler ile ortak iş yapmamaya gayret edin. yoksa daha sonrasında maddi zarara uğrayabilirsiniz. İçten pazarlıklı olup da sizi düşünmeyen ve sadece kendini önemseyen kişilere karşı temkinli olun. İş hayatında da plan projelerinizi bir süre insanlardan gizlemeniz hayrınıza olabilir.

Kahve falında tilki görmek, birine verdiğiniz bir emanete sahip çıkmaması anlamına da gelir. Sizin emanet ettiğiniz ve güvendiğiniz biri size ihanet edebilir. Örneğin borç para verdiğiniz biri de borcunu ödemek yerine sürekli ödemeyi geçiştirebilir.

Kahve Falında Tilki Kafası Görmek

Aklınızda çok fazla soru işareti olabilir. Özel hayatınızda oldukça endişeli günler geçirebilir sevdiğiniz insan ile ilgili pek  çok soru işareti yüzünden ona karşı güveniniz sarsılabilir. Çevreden gelen laf söz de sizin şüphelerinizi artırabilir.

Kahve Falında Beyaz Tilki Görmek

Kariyer hayatına dair belirsizlikler varsa hepsi biter ve temiz bir haber gelir. Yakın zamanda alacağınız haberler ile birlikte aklınızdaki soru işaretleri de ortadan kalkar. İş veya eğitim hayatına dair yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Kahve Falında Tilki Kuyruğu Görmek

Eski sevgilinizin pişman olup geri dönmek istemesine yorumlanır. Eğer bir ayrılık yaşadıysanız sevdiğiniz insan sizin değerinizi anlayarak sizi geri kazanmak isteyebilir. Yolunuza çıkabilir ve yeniden bir şans isteyebilir. Eşi ile arasında sorunlar olanlar ise bunları çözerler.

Kahve Falında Tilki ve Tavşan Görmek

Geç de olsa elde edilecek olan bir başarıya yorumlanır. Örneğin sınavlarında başarısız olanlar yeni denemelerinde başarılı olurlar. Ya da kariyer hayatında bir iniş yaşayanlar yeniden yükselir, eski kazanç ve konumlarına ulaşabilirler.

Kahve tabağında tilkinin anlamı, kurnaz birine karşı dikkatli olup ağzına laf vermemeye dikkat eteniz yönünde yorumlanır. Sizin ağzınızdan laf almaya çalışan ve aslında kendini düşünen birinin maskesi düşer. Bu kişiden bir şeyler gizleyebilirsiniz.

Kahve falında tilki ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status