Kahve Falında Testere Görmek

Falda testere görmek, sevdikleriniz ile aranızda yaşanan gerginliklerin yakında biteceğine ve büyük sıkıntıları hızlı bir şekilde atlatmaya yorumlanır. Eğer eşiniz ile aranızda boşanmaya doğru giden sorunlar varsa yakında her şey düzelir. Boşanma aşamasındaki çiftler bundan vazgeçerek ikinci bir şans verebilirler. Eğer sevgiliniz varsa sevdiğiniz insana karşı güveniniz tazeler. Güven sarsıcı şeyler yaptıysa telafi eder ve kalbinizi geri kazanır. Yeni ayrılık yaşayanlar tekrar barışırlar. Sevdikleriniz ile aranızdaki buzlar erir, özel hayatınızda zor günler geri kalır.

Kahve falında testere görmek, aynı zamanda sizi kıskanan kimseler ile mücadele etmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. İşlerinizi baltalamaya çalışan kimseler olabilir. İş hayatında bazı rakipleriniz ile aranız daha da açılabilir ve haksız kazanç sağlayabilirler. Ya da sizin emeklerinize el koymaya çalışabilirler. Sizi kıskanan ve çekemeyen kişiler yüzünden zor günler geçirebilirsiniz. Hem özel hayatınızda hem de iş hayatında benzer sorunlar çıkabilir. Başarılı olmanızı istemeyen insanların gerçek niyetleri ortaya çıkar. Aslında sizin hakkınızda ne düşündükleri ne ne istedikleri anlaşılır.

Kahve Falında Testere Balığı Görmek

Birine karşı çok iyi duygular beslerken o kişinin sizin hakkınızda aslında öyle düşünmediğini öğrenmeye yorumlanır. Sırf kendi çıkarı için sizinle görüşen ya da iş yapan, ortaklıkta bulunan kimseler olabilir. Asıl niyetleri ortaya çıkar. Güvendiğiniz birinden maddi zarara da uğrayabilirsiniz. Evli olan kişiler ailesinin çocuklarının rızkına el koyan kimseler ile arasında tartışma yaşayabilirler. Sizin hakkınız olan bir şeyde gözü olan kimseler varsa bu kişiler ile aranıza mesafe koymanız gerekebilir.

Kahve tabağında testerenin anlamı, siz çok çabalasanız da aynı şeyi yapmayan biri olabilir. Tek başınıza mücadele ettiğinizin farkına vararak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Örneğin aşk hayatında karşı taraftan beklentileriniz daha farklı olabilir. Sevdiğiniz insan ile mutluluğunuzu çekemeyen kimseler varsa bir şeyleri onlardan gizlemeniz daha hayırlı olabilir.

Kahve falında testere ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status