Kahve Falında Terazi Görmek

Falda terazi görmek, karşınıza doğru dürüst insanların çıkmasına ve iyi niyetli kimseler ile tanışmaya yorumlanır. Bekar olan biri çevresi tarafından sevilen sayılan bir eş adayı ile tanışabilir. Kalbiniz boşsa mutlu olacağınız bir aşka yelken açabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı güveniniz günden güne artar. Daha önce eski sevgilisi tarafından üzüntü yaşayan veya aldatılan kimseler bu sefer mutlu olurlar ve aşk hayatında daha önce hiç olmadığı kadar büyük mutluluklar yaşanır.

Kahve falında terazi görmek, size karşı haksızlık yapan kimseler varsa ve bu yüzünden zor günler geçirdiyseniz yakında her şey sizin lehinize olur. Size karşı yaptıklarından dolayı çok pişman olan insanlar olabilir. Hiç ummadık biri sizden gelip özür dileyebilir. Pişman olduğunu anlatarak yaptığı haksızlıkları telafi etmek isteyebilir. Eğer mahkemeniz varsa ve biriyle davanız devam ediyorsa bu dava sizin lehinize sonuçlanır. Hakkınız olan neyse alabilirsiniz. tazminat bekleyen veya nafaka bekleyenlerin hakkı olan para ellerine geçer. Adalet tez vakitte sizden yana olur ve gerçekler ortaya çıkar.

Kahve Falında Terazi Tutan İnsan Görmek

Bir insanın size kol kanat gereceğine ve sizin hakkınızı kendi hakkı gibi savunacağına yorumlanır. Yalnız olanların hayatına girecek kişi sayesinde kendilerini güvende hissederler. Yanında hem mutlu huzurlu hem de güvende olacağınız biri hayatınıza girer. Mahkemeniz varsa haklılığınız herkes tarafından görülür.

Kahve tabağında terazinin anlamı, kötü niyetli kimselerin hayatınızdan çıkmasına ve dürüst güvenilir insanların hayatınıza girmesine, toplum önünde saygınlı kazanmaya yorumlanır. İnsanların size karşı inancı artar ve destek olurlar. İş hayatında da önemli insanlardan fayda görülür.

Kahve falında terazi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status