Terazi Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında terazi burcu için fırsatları yakalarken dikkatli ve aktif olmalısınız. Bu ay olumlu sonuçlar vermeyebilir. İş stresi ve baskısı, görevlerinizi tamamlamanızı zorlaştırabilir. Sakinliğinizi korumanız ve aile üyelerinizle kavgalardan kaçınmanız gerekir. Taktik olarak ele alacağınız gizli düşmanlarınızdan daha fazla sıkıntı olabilir. Size karşı rakip hisseden kişilere karşı temkinli olun. Gereksiz seyahat, fiziksel strese neden olabilir. Ayrıca bu ay teşhis edilmemiş sağlık sorunlarından da sıkıntı çekebilirsiniz.

Temmuz’da terazi burçları akrabalarınızdaki bir kişiyle ilgili önemli bir olayı hatırlayacaksınız. Ölen bir akrabasının anısına veya kalıtsal mülk ve eşyalara bakmakla ilgili bir taahhüdünüz olması mümkündür. Şimdi çoğunuz sevgi veya samimi yaşam beklentileriniz olacak. Onları bazen bir sebeple, bazen sabırla gerçekleştirebileceksiniz. Sizi etkileyen yorumlara veya dedikodulara pek de kulak asmayın, üzmeye çalışan kişiler olabilir. Özellikle de sizin veya eşinizin geçmişiyle ilgili olanlar canınızı sıkabilir.

Bu ay, iş için kullandığınız ev, eşya veya ekipmanı değiştirmek için kendi planınız olacak. Ertelediğiniz ev sorumluluklarınızı bu ay yerine getirebilirsiniz. Yaşadığınız ya da birlikte çalıştığınız insanlardan direnç ya da yardım eksikliğiyle karşılaşma olasılığınız yüksektir. Size karşı bencil olabilirler.

Temmuz ayında, maddi çıkarlarınız veya arzularınızla ilgili bir çatışma yaşayabilirsiniz. Şimdi çok uzakta yaşayan bir kişi ile ilgili hoş olmayan bir haber tarafından üzülecek ya da hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Gezi sırasında hoş olmayan bir olay veya sorun olması mümkündür.

Temmuz ayında, arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza anlayış, uyum ve daha fazla yakınlık için çaba göstereceksiniz. Bu yeni arkadaşlıklar ve bağlantılar oluşturmak için iyi bir ay olacaktır. Evde, ailenizdeki bir kız ya da genç bir kadınla ilgili haberleri veya etkinlikleri tartışacaksınız. Bazılarınız gelecekteki annelik veya bebek ile ilgili haberlerden keyif alacaksınız.

Bu ay size tavsiyem daha dikkatli olmaktır, çünkü beklediğiniz bir şansınız kaybolabilir. Bunun nedeni, ortaya çıkmasının beklenmedik bir yolu veya sizin tarafınızdan hazır bulunuşluğunuz olmayabilir. Ancak şimdi yeni bakış açısı kazanmanız nedeniyle eski fikrinizi yeniden canlandırabileceksiniz. Temmuz ayında, nişan, düğün, çocuk doğumu, yıldönümü, doğum günü ile ilgili akrabalarınızla bir araya geleceksiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında beklediğiniz ilgiyi görmek sizi mutlu edecektir. Sevdiğin insan sana karşı çok sevecen ve sana saygılı davranabilir. Büyüleyici bir konuşmacı olabilir ve karşı cinsi etkileyebilirsin. Evde daha fazla zaman geçirmeye çalışın, bu da herkesi iyi bir duygu ile koruyacaktır. Eşinizle yavaş yavaş keyifli bir hayatın tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

Terazi Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, para konularında akıllı kararlarınız karlı olacaktır. Finansal tavsiye vermek için keskin bir zekaya sahip olursunuz. Bu kalite de finansal faydalar için şans verebilir. Bu ay normal ve genel harcamalarınız olacaktır. Çalışmaya gösterdiğiniz kararlılık size iyi bir üne kavuşturabilir. Durumunuzu artıracak olan, üstlerimizden yardım alabilirsiniz. İşe yoğunlaşma, zihinsel istikrar sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status