Terazi Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında terazi burcu yaşamın duygusal yönü ağır basacak ve aile meseleleri ile fazlasıyla ilgilenmen gerekebilir. Kariyer ve başarı şu anda geri planda olabilir. 10 Şubat günü Venüs balık burcuna giriyor. Yakın zamanda yapmanız gereken işe odaklanabilirsiniz. Ayrıca daha üretken ve verimli olmanın ve hayatınızı kolaylaştırmanın tadını çıkarın. Aşk hayatında daha pratik olabilirsiniz ve eğer bir ilişkideyseniz eşinizle olan küçük sorunlara daha yakından dikkat edin. Sevdiğinizden beklentileriniz de artabilir. Bekarsanız güvenebileceğini düşündüğünüz birisini hayatınızda isteyebilirsiniz. Ancak tanımadığınız ve hoşlandığınız kişilere karşı utangaç tavırlar sergileyebilirsiniz.

17 Şubat‘ta Merkür balık burcuna giriyor ve 18 Şubat‘ta Güneş balık burcuna geçiş yapıyor. Bu sebeple de ufak sorumlulukları yerine getirmek önceliğiniz olacak. Daha küçük işlerle ve işlerinizle uğraşırken üretken ve verimli olabilirsiniz. Daha pratik bir bakış açısına sahip olabilir ve ayrıntılara daha fazla dikkat edebilirsiniz. Gündelik rutin iş seviyenizi geliştirebilir, günlük yaşamınızı düzene sokabilirsiniz. İstekleriniz çok fazla olabilir ve hayattan beklentileriniz de artıyor. Sağlığınızı geliştirmeye çalışmak ve stresinizi yönetmek için sağlıklı ve pozitif yollar bulmaya yönelik iyi bir zaman olabilir.

15 Şubat‘ta kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor olacak. Bu sebeple de daha yaratıcı ve umutlu olarak hissedebilirsiniz. Yaratıcı fırsatlar arayabilir, yeni yaratıcı projeler ve girişimler başlatabilir ve ekstra yaratıcı enerjinizi kullanmaya odaklanabilirsiniz. Daha ön planda olmak isteyebilirsiniz. Hobilerinize odaklanabilir, yeni bir hobi edinebilir, hobi yapabilir veya sevdiğiniz şey hakkında daha fazla tutkulu hissedebilirsiniz. Kalbinize bağlanabilir, hayatınıza daha fazla sevinç katabilir ve daha eğlenceli ve sevecen hissedebilirsiniz. Daha romantik olabilirsiniz. İlgi alanı dışında insanlarla da tanışmanız olasıdır. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Terazi Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Terazi burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 13 Şubat, 14 Şubat ve 15 Şubat olacak. Bekar olanlar kısa süreli flört ve ilişkiler yaşamaya daha istekli olacaklar. Uzun soluklu bir ilişki olmayabilir. İlişkisi olanlar ise partnerleri ile birbirlerinin zevkleri ve isteklerine öncelik tanıyabilirler.

Terazi Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Terazi burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 6 Şubat ve 7 Şubat olacak. Kariyerinin bu ayda önemli olmayacağını ve statünü koruyacağınız söyleyebiliriz. Finansal yönden ise rahat bir ay geçirebilirsiniz. Yeni iş olanakları ile karşılaşmanız muhtemeldir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status