Terazi Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Terazi Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında terazi burcu, Terazi, bu ay çalışmaları ve ilişkileri ile ilgili pozitiflik ve canlılık bulacak. Bu ay Mars, 7. evde olmak hayatınıza yeni fırsatlar getirecek. Ve sana insanlarla nasıl başa çıkılacağını öğretecek. Ve hatta kendinizi sosyalleşmek isterken bulabilirsiniz. Merkür ve Jüpiter, iş bağlantılarınızı genişletmenize ve kazançlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Venüs size hayatınızdaki iyi insanları çekebileceğiniz çekici beceriler verecektir. Varsa kardeşlerinize karşı daha şefkatli ve yakın olacaksınız.

Aşk İlişkisi: Şu anda ana odak noktanız aşk olabilir. Eşinizin ilginize ihtiyacı olacak. Venüs ve Mars sizi tutkulu ve romantik hale getirebilir, ancak dikkatinizi hayatınızdaki diğer önemli şeylerden uzaklaştırabileceği için zevk arayan işler içine fazla bulaşmamaya dikkat edin. Kardeşlerinizle biraz bir araya geleceksiniz ve aşk evde her köşede büyüyecek.

Finans: Para akışı bu ay sizin için olumlu yönde olacak ve eski işle satış ve iletişim yoluyla gelir elde edilecek. Çocuklarınız, eğitimlerini ve hobilerini desteklemek için sizden biraz para isteyebilir. Çocuklarınızı hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsanız, aynı zamanda biraz para biriktirdiğinizden de emin olmak istiyorsanız, uygun bütçeleme yapmanız gerekebilir.

Ruya tabir

Bakınız: Terazi 2021 Yorumu

Kariyer: Mars iyi bir konumda olacağından bu ay profesyonel olarak sizin için iyi olabilir. Şimdiye kadar işyerinde yaşlılarınızla herhangi bir olumsuz iletişim, şimdi olumlu sözünüz veya eyleminizle onların zihinlerinden silinebilir. Ama işteki varlığınıza dikkat etmelisiniz. İlerlemenizi kıskanan ve sizin için engeller yaratabilecek bazı iş ortakları da olabilir. Negatif enerji verenlerden uzak durmak, değerlerinizi paylaşan ve size saygı duyanlara bağlı kalmak daha iyidir.

İş: Ortaklık işi şimdi sizin için doğru yönde ilerleyebilir. Oğlak burcundaki Satürn, iyi iş ortaklarının gelişini destekleyecektir. Ortaklarla çevrimiçi konferanslar ve toplantılar yapabilir ve sanal iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Seyahat aynı zamanda yeni fırsatlar da getirebilir.

Profesyoneller: Terazi profesyonelleri sanatsal, yetenekli ve yetenekli ve işlerinde çok tutkulu ve yaratıcıdır. İşteki kıdemlileriniz size onlar için bir ilham kaynağı olarak bakabilir ve sizi ilgi odağı haline getirebilir. Bazı meslektaşlarınız, bir şeyleri yaratıcı ve şevkle yapmayı nasıl başardığınız konusunda sizden biraz bilgi almak isteyebilir. Kendinizi bu ay, kıdemlilerinizin yanı sıra kıdemlilerinize rehberlik ederken bir denetleyici rolde bulabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız bu ay hafif bir düşüş yaşayabilir ve biraz ateş veya soğuk alabilirsiniz. Kontrol ettirmek daha iyidir. Ebeveyninizin sağlığı veya kardeşinin sağlığı optimal olmayabilir. Şimdi onlara yardım etme zamanı ve aynı şekilde onlardan da yardım alacak ve eşiniz tarafından bakılacaksınız. Yağlı ve baharatlı yiyeceklerden kaçının ve besleyici yiyecekler yemeye çalışın.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı kendileri için iyi bulabilirler. Satürn ve Merkür ile birlikte Güneş ve Jüpiter’in varlığıyla hayallerini ve özlemlerini örten gri bulutun yavaş yavaş ortadan kalktığını hissedebilirler. Eğitim arayışlarındaki motivasyon eksiklikleri artık tersine dönecek. Hem okulda hem de üniversitede olan öğrenciler, Mars’ın konumu nedeniyle de bu ay boyunca kendileri için iyi bulabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status