Terazi Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında terazi burcu mantıklı olacak, hayatında denge ve düzen kurmaya başlayacak. Bazı sorunları yılın ilk günlerinden itibaren çözmeye odaklanıyorsunuz. 11 Ocak tarihinde Merkür oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu etkiyle aklınızı ve kalbinizi birleştirip, hissettiğiniz şeyleri kolayca ifade edeceksiniz ve aklınızda olanı başkalarıyla paylaşmakta çekinmeyeceksiniz. Bazı olumlu ya da olumsuz şeyleri daha kolay anlayabilirsiniz, ancak objektif olmak ve taraf tutmamak zor olabilir. Aile girişimleri, evde projeler, bir şeyin temelini güçlendirmek ya da baştan bir şeye başlamak için planlar üzerinde çalışabilirsiniz.

Venüs 17 Ocak‘ta kova burcuna girdiğinde, hobilerinize daha fazla odaklanmanın, sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmenin ve daha yaratıcı olmanın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Aşk hayatında daha sevecen ve cömert olabilirsiniz.

Güneş, 19 Ocak‘ta Kova burcuna giriyor ve yaratıcı olacaksınız, insanlar sizden dikkat veya övgüyle söz edecekler veya kendi başınıza zaman geçirmek de keyif verecek. Eğlence ve oyunlar için daha fazla zaman ayırabilir ve yaptığınız her şeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna geçiyor ve daha olumlu, yaratıcı olabilirsiniz. Yaratıcı projelere ve araştırmalara odaklanabilirsiniz. Özellikle keyif aldığınız şeylere çok daha iyi odaklanabilirsiniz, bu nedenle yaratıcılığınızı yaptığınız her şeyin içinde kullanın.

Mars 26 Ocak tarihinde yay burcuna girdiğinde, zihinsel enerjiniz azalabilir, yeni fikirler, yeni planlar, görüş ve düşüncelerinizde daha açık olabilirsiniz. Fikirlerinizle heyecanlı olabilirsiniz. Ancak zihniniz dağınık olabilir ve hata yapmak ihtimali yüksektir. Bu nedenle eylemlerinizi takip etmeye çalışın. Sahip olduğunuz fazladan enerjiyi tüketebilmeniz için aklınızı çokça meşgul edin.

Uranüs 2 Ocak‘ta koç burcunda gerilemesini sona erdiriyor. Son birkaç ay içinde ilişkilerinizdeki değişikliklerle mücadele etmiş olabilirsiniz. Gerileme artık sona erdiğinde, ilişkilerinizde istediğiniz değişiklikleri yapmak için çalışabilir ve önceden ilerlemiş olduğunuz değişikliklere uyum sağlayabilirsiniz.

1 Ocak‘ta yengeç burcunda dolunay oluşuyor. Bu dolunayla birlikte hayatta doğru yaptıklarınıza ve sorumluluklarınızla ilerleme kaydedebilir veya yaklaşım değiştirmeniz gereken şeylerde aksilik yaşayabilir veya geciktirebilirsiniz. Gerçekten umurunuzda olmayan şeylerle uğraşmak istemeyeceksiniz. Yeni zirvelere ulaşabilir ve tanınma imkanı elde edebilirsiniz. Ya da önünüzde engeller olduğunu hissediyorsanız, değişiklikler üzerinde mücadele etmeniz gerekiyor.

15 Ocak‘ta oğlak burcunda yeni ay ortaya çıkıyor. Ev yenileme projelerine başlayabilir, aileyle vakit geçirebilir, destek sisteminizi geliştirebilir, cesaretlendirici olabilir, duygusal ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da baştan bir şeye başlayabilirsiniz.

31 Ocak‘ta aslan burcunda bir ay tutulması meydana geliyor ve bu 2018 yılının ilk tutulmasıdır. Hayallerinize geleceğiniz için odaklanabilirsiniz ve doğru yaptığınız ve inandığınız hayallerinizle ilerleyebilir veya gerçekçi olmaktan uzaklaşabilirsiniz. Dostluklarınız ve sosyal gruplarınızda bazı kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Terazi Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Terazi burcu için Ocak ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 17 Ocak, 18 Ocak ve 19 Ocak olacak. Bekar olanlar sosyal çevrelerinden yeni tanışacakları bir insan ile platonik bir aşk yaşayabilirler. Aşk hayatında inatçı olmanız partnerinizle sorunlara yol açabilir ve aranızdaki sorunlar artabilir. Ancak sabırlı olmalı ve uzlaşmalısınız. İlişkilerde sorunları büyütmemeye gayret edin. Sevdiğiniz insana hediye alarak ona sürpriz yapmayı düşünebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2018 Yorumu

Terazi Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Terazi burcu için Ocak ayı kariyer, para ve iş hayatında en iyi günler 10 Ocak ve 11 Ocak olacak. Bu ay size hangi işlerin kazanç sağlayacağını daha net göreceksiniz. Bu sayede yeni bir çalışma sistemi oluşturabilir, yeni hedefler koyabilir ya da iş değişikliği yapmaya karar verebilirsiniz. Harcamalarınızda kontrollü olmadığınız takdirde bazı nakit para sorunları yaşanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status