Terazi Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında terazi burcu, Terazi, işleri ve eşleri ve çocukları ile ilişkileri gibi yaşamın her alanında iyi bir ay geçirecek. Nisan ortasından sonra gezegenler ilişkileriniz açısından sizin için bazı sorunlar yaratabilir, bu nedenle sözleriniz ve eylemleriniz konusunda dikkatli olun. Gezegenler, evde size birçok sorumluluk yükleyecek ve aynı zamanda sizi yaratıcı ve zeki yapacak. Size insanlarla ilgilenmeyi öğretecekler ve iş anlaşmaları da yapılabilir. Bu ay hayatınıza ilahi altın fırsatlar getirecek. Hatta insanlarla tanışmak ve iyi insanların şirketlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. İş dünyasında büyüme ve evde iyi haberler olacak. Gezegenler sevginizi güçlendirecek ve aynı zamanda size sağlık ve kariyer olanakları sağlayacaktır. Öğrenciler iyi vakit geçirecekler. Sağlık ve iş de artık iyi olabilir.

Aşk İlişkisi: Bu ay aşk sizin için önemli olacak ve gezegenler aşk konularında ve ilişkilerde akıllıca kararlar almanızı sağlayacak. Eşinizin ilginize ihtiyacı olacak ve bu ay bazı romantik anlar olabilir. Gezegenlerin konumu, eşinize yakın olacağınız ve onunla gelecek planları yapacağınız anlamına gelir. Çocuklarla bağınız gelişecek ve bu ay sizi çocuklarınıza yaklaştıracak. Gezegenler sizi tutkulu ve romantik yapabilir, ancak aynı zamanda sizi öfkelendirebilir ve sahiplenici hale getirebilir. Sakin olmaya çalışın. Görevlerinizi evde yerine getirmeli ve sorumlu olmalısınız.

Finans: Bu ay para akışı sizin için iyi olacak ve paranızın olmaması konusunda hiçbir zihinsel stres olmayacak ve işinizden gelir elde edilecektir. Bu ay bazı akıllıca yatırımlar yapabilirsiniz. Evinizi yenilemek, mobilya satın almak ve eşinize ve çocuklarınıza biraz para harcanacaktır. Çocuklarınız çalışmalarında sizden rehberlik isteyebilir ve onlar için bir eğitim kredisi almanız gerekebilir. Mali işlerle dikkatlice ilgilenmeli ve geleceğiniz için, çocuğunuzun geleceği ve her türlü sağlık sorunu için birikim yapmalısınız. Bu ay mali durumunuzu iyi idare edeceksiniz.

Kariyer: Gezegenler kariyerinizde size rehberlik etmeye istekli olan üst düzey insanlarla bağlantı kurmanızı sağlayacak iyi bir konumda olacağından bu ay profesyonel olarak sizin için iyi olabilir. ve iş. Şimdi iyi kazançlar bekleyebilirsiniz. İşyerinde hedeflerinizi ve hırslarınızı destekleyen ve profesyonel kararlarınızda size yardımcı olabilecek bazı insanlar da olabilir. Engeller yaratan insanlardan uzak durmak, değerlerinizi paylaşan ve size saygı duyan insanlarla bağlantıda kalmak daha iyidir. Şimdi başarılı olabilirsin.

Ticaret: Ortaklık işi bu ay sizin için iyi olacak, ancak değişiklikleri benimsemeniz gerekiyor. Gezegenler, iyi iş ortaklarının ve projelerin gelişini destekleyecektir. Çevrimiçi ortaklarla konferanslar ve toplantılar yapabilir ve sanal iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Yeni bir ofis kiralayarak ofisinizi genişletebilirsiniz. Seyahatler yeni fırsatlar da getirebilir ve gezegenler iyi iş anlaşmaları yapmanıza yardımcı olur. Cesaretiniz ve yeni girişimleriniz, akranlarınız tarafından tanınmanızı sağlayacak ve eylemlerinizde doğru ve açık sözlü olacaksınız. Daha sonra olumsuz olaylardan kaçınmak için partnerinizin geçmişini kontrol etmeniz gerekir. İş hayatında kimseye körü körüne güvenmeyin.

Profesyoneller: Bu ay, ofiste tüm gözler size odaklandığından, ilgi odağı olmaktan keyif alıyorsunuz. Ancak, iyi niyeti olmayan bazı kıskanç meslektaşların ve personelin kötü gözlerine karşı dikkatli olun. İşinizde iyi olabilirsiniz, görevlerinize odaklanabilir ve başkalarına zarar vermek istemeyebilirsiniz. Ancak bazen, kendinizi koruyabilmeniz ve güvende olabilmeniz için yakın çalışma ortamınızın nasıl olduğunu bilmek önemlidir.

Sağlık: Sağlığınız önceki birkaç aya kıyasla şu anda iyidir ve bazı baş ağrıları dışında ayın çoğu için iyi olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz daha iyidir. Gezegenler size ve eşinize sağlık verecek ve tüm küçük sağlık sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Şimdi sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Stresten kaçının ve her gün iyi besleyici yiyecekler yemeye çalışın ve bolca uyuyun. Sağlık sorun olmayacak. Yoga ve meditasyon yapmaya çalışın ve sağlıktan yararlanın.

Eğitim: Öğrenciler bu ay ilerleme kaydetmeye kararlı olabilirler ve yıldızlar başarılarını destekledikleri için bu zamanı kendileri için iyi bulabilirler. Öğrenciler bu ay iyi öğretmenler, rehberler ve akıl hocaları alacaklar. Sanat, müzik, drama, dans ve herhangi bir yaratıcı alan peşinde koşan öğrenciler, bazı önemli başarılar elde etmeye devam edecekler. Gezegenler eğitiminiz için size büyük destek verecek. Öğrenciler cesur, yaratıcı ve zeki olacaklar. Hatalarından ders almaları gerekir.

Şanslı tarihler: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31

Şanssız tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 159, 10, 11, 12, 25, 23

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status