Terazi Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında terazi burcu rekabet dolu bir ay geçirebilir. Bu ay enerjiniz iş hayatında yüksek olacak ve özellikle iş ortamında bir takım rakipleriniz yüzünden daha fazla çalışıp kendini göstermeniz gerekebilir. Eğer sevdiğiniz insanla aranızda kıskançlık sorunları varsa bu ay bunları aşıyorsunuz. Daha sakin bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Ancak tempolu çalışarak vücudunuzu çok yormamaya gayret edin. Kendinize de zaman ayırın. Bu ay aile içerisinde maddi refah artıyor. Siz ya da aileden başka birilerinin, belki eşinizin kazancının artması genel refahı da artıracak.

Bu ay daha yaşlı biriyle daha fazla görüşme yapabilirsiniz. Özellikle birinin sağlık sorununa ya da rahatsız edici başka bir durumundan dolayı yanında olmanız ve ona destek olmanız gerekebilir. Aile içerisinde kuşak çatışması olabilir ve aile büyükleri ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Onlara bir şeyleri kabul ettirmek ya da uzlaşmak zor olabilir. Bakış açıları sizden farklı olabilir.

Bu ay, şu anda bulunduğunuz yerde yeni veya daha iyi bir fırsat olacak. Özellikle profesyonel gelişiminiz açısından ilginç bir ay olacaktır. İş ortamınızdaki yeni insanlar, yeni fikirler ya da yeni bir çalışma tarzı olabilir. Bu ayki iş temponuz başarınızı katlayabilir ve gelirinize de yansıyabilir.

Nisan ayında bir çocuk veya torunla ilgili planların organize edilmesi ve uygulanması zor olacak. Eğer işiniz çocuklarla ilgili ise, mesela öğretmenseniz, önemli bir problemi çözmeniz gerekecektir.

Ailenizdeki gelir çeşitli nedenlerle gerilimin temeli olabilir. Almayı beklediğiniz parada bir miktar karışıklık veya gecikme olacaktır. Belki aileden size borcu olan biri zamanında ödemeyerek sizi mağdur bırakabilir.  Bu ay ailenizde özellikle son zamanlarda zorluklar yaşayan bir gençten güzel haberler alınabilir.

Önemli haberlerin veya bilgilerin gecikmeleri bu ay oldukça sinir bozucu olabilir. Ancak, çözüm odaklı olmalısınız. Genç terazi erkekleri, önceki 3-4 ay arasındaki sorunlarına ya da belirsiz ilişkilerine bir çözüm bulabilecekler. Artık ilişkinizdeki belirsizlikler ortadan kalkabilir. Belki söz ve nişan da olabilir.

Terazi Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay bekar ve yalnız olanlar romantik bir aşka yelken açabilirler. Bu ay aradığınız aşkı bulmanız çok yüksek olacağı tahmin ediliyor. Çalışma ortamından biri ile de ilişkiye başlamanız olasıdır. Nisan ayı sizin için romantik geçecek.  İlişkisi olanlar kıskançlık sorunlarını geride bırakabilirler.

Terazi Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay kariyer hayatınızda büyük değişiklikler olabilir. Belki yeni çalışma arkadaşları yüzünden aranızda yeni rekabet olabilir. Bu iş hayatındaki değişim aynı zamanda kişiliğinizi de değiştiriyor. Daha sorumluluk sahibi, azimli ve hırslı olabilirsiniz. Mesleki hayatta öne çıkmayı arzulayacaksınız. Parasal durumunuz ayın 20’sine kadar mükemmel olacağının altını çiziyor. Gezegensel etkiler 20’den sonra mali durumunuz için uygun değildir ve mali girişimlerinizde ihtiyatlı olmak gerekir. Tüm yatırımlar ve satın alımlar için gerekli acele etmeyin ve inceleyin.

YORUMLAR

  1. Canan dedi ki:

    Terazi burcu bu ay sevdiği ile evlenebilecek mi?

DMCA.com Protection Status