Terazi Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında terazi burcu, size bazı iyi haberler getirecek gibi görünüyor. Aşk hayatınız, aile hayatınız ve mutluluğunuz artacak, eşinizden ve çocuklarınızdan sevgi alacaksınız. İş yerinde başarıya ulaşacaksınız ve patronunuz sıkı çalışmanız için sizi tanıyabilir. Evde veya iş yerinde herhangi bir sorun sizin lehinize olacak ve hızla çözülecektir. Patronunuz tarafından övüleceksiniz. İletişim becerileriniz sayesinde kariyerinizde iyi bir isim elde edebileceksiniz. Evli değilseniz, bu ay birini bulabilirsiniz ve ilişkisi olanlar bu ay evlenebilir. Birden fazla kaynaktan finansal kazanç elde edeceksiniz. Açgözlü olmayın. Sağlığın tadını çıkaracaksınız. Bazı seyahat fırsatları gelebilir. İşle ilgili hayallerinizin peşinden gitmek için ailenizden tüm desteği alacaksınız. İşinizin büyümesi nedeniyle müşteriler arasında saygın bir konum elde edeceksiniz. Konforunuz ve lüksünüz artacak. Aile üyelerini mutlu etmek için çok çalışacaksınız ve şu anda sağlık iyi olabilir.

Aşk İlişkisi: Gezegenler tüm bekarları destekliyor. Bekarlar birini bulabilir, ancak istediğiniz ciddi bir ilişki ise niyetinizi netleştirmeniz gerekir. Özel bir şey yaparak eşinizin dikkatini çekebileceksiniz. İlişki içinde olanlar evlenmek için baskı altında kalabilir. Partnerinizin başka planları olabileceği veya başka planlarınız olabileceği için bu biraz sürtüşmeye neden olabilir.

Finans: Ayın başlangıcı, daha fazla nakit harcayabileceğiniz için finansal durumunuzda birkaç komplikasyona neden olabilir. Ama parasız olmayacaksın. Ayın ortasından itibaren işler toparlanacak. Paranızın artmasını bekleyebilirsiniz. Tüm parayı kullanmak yerine uzun vadeli bir şeye yatırım yapmaya çalışın.

Ruya tabir

Kariyer: Çalışma cephesinde bazı yeni zorluklar olabilir. Gezegenin konumları başlangıçta sert görünebilir, ancak sıkı çalışmanız ve kararlılığınızla, sorunsuz bir şekilde ilerleyeceksiniz. Cesaretiniz kırılmasın, hatalarınızdan ders alın. Performansınızı geliştirmek için becerilerinizi geliştirin. Bu ay çok sayıda son teslim tarihini karşılamanız gerekebilir, bu yüzden odaklanmaya devam edin.

İş: İşe odaklanırsanız başarıya ulaşırsınız. Rakiplerinizden daha iyisini yapacaksınız. Çalışanlarınıza bu ay çok çalışmalarını emredeceksiniz. Mükemmel bir lider olacaksın. Ancak işinizde varsa ortaklarınızla çatışmaya neden olmamak için dikkatli olmalısınız. Başarılı olmak için iyi bir ekip çalışmasına ihtiyacınız var. Zamana ve paraya saygı gösterin ve yönetin. Hedeflerinize bu ay bir takımda tek başına çalışmaktan daha iyi ulaşabilirsiniz.

Profesyoneller: İş yerindeki engelleri kolaylıkla aşabilirsiniz. Zorlu durumlarda bile sakinliğinizi kaybetmeyeceksiniz ve bu ay ileriye gideceksiniz. Başarılı olmaya ve başarısızlıktan kaçınmaya kararlısınız, ancak hatalarınızın sonucu olarak hata yapmaya ve bazı başarısızlıkları deneyimlemeye açık olmalısınız. Patronunuz sizi affedecek ve bu ay sizin dürüstlüğünüzü sevecek. Bir şey yolunda gitmiyorsa, bunu kendinize saklamak yerine ona açıkça söyleyin.

Sağlık: Bu ay, hiçbir önemli sağlık sorunu ortaya çıkmayabilir, ancak büyük iş stresinden etkilenme olasılığınız olduğu için sağlığınızı takip edin. Doktorunuzu bilgilendirmeniz ve reçete ettiği ilaçları almanız en iyisidir. Yoga ve meditasyon gibi bazı ev ilaçları yapın ve gevşemek ve gevşemek için rahatlatıcı bitki çayı alın. Yeme alışkanlıklarınıza dikkat edin. Dengeli beslenme, mutlu hormonlarınızı artırarak stres seviyenizi azaltabilir.

Öğrenci: Ayın başında dikkat dağıtıcı şeyler ders çalışmanıza ve sınavlarınızda başarılı olmanıza engel olabilir. Ancak iradenin yardımıyla çalışmalarınıza odaklanabilecek ve başarılı olacaksınız. Sınavdan önce strese girmemek için hobilerinize daha az zaman ayırarak başlayın ve okulda veya üniversitede her şeyi doğru bir şekilde öğrenin. Her gün çalışın ve ödevinizi düzenli olarak bitirin çünkü motivasyonu korumak çok önemlidir. Bilimde çok başarılı olabilirsiniz.

Şanslı tarihler: 8, 9, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.

Uğursuz tarihler: 1,2,3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status