Terazi Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında terazi burcu bekleyen işleri tamamlama fırsatları ortaya çıkacak. Kendi işlerinize de zaman ayırabilirsiniz. Devletle ilgili ücretleri veya vergileri düzgün bir şekilde ödemeniz gerekir. İşyerinizdeki görevleri bitirirken fazladan çaba göstermeniz ve zaman geçirmeniz gerekebilir. Memurlar istedikleri yere atama alabilirler. Sosyal çevrede sorunlu ilişkiler zorlanmalara neden olabilir ve kafanız uyuşmayan kişilerle aranızda anlaşmazlık çıkabilir. Ruhsal huzurunuzu ve enerjinizi geliştirmede yardımcı olabilecek şeylerle meşgul olabilirsiniz. Manevi yönünüz güçleniyor. Sağlığınızda bazı küçük sorunlar olabilir.

Mayıs ayında terazi burçları evinizde veya yeni komşularınızda yeni biriyle tanışacaksınız. Çoğunuz bir ya da iki gün kalacak olan konukları evinde ağırlayacak. Bu ay, başka bir şehre, ülkeye gitmek veya seyahat etmek için yaşadığınız yerden geçici bir ayrılık için elverişli olacaktır. Bir insanla aranızda yakınlaşma olabilir, ama doğru yorumlamak için zamana ihtiyacınız olacak.

Eski olumsuz aşk deneyimleri artık geride kalacak. Ayrıca bu aşk deneyimin bazı şeylerin farkına varmak için farklı bir şekilde size yol gösterecek. Mayıs ayında, parayla ilgili iyi olaylar bekleyebilirsiniz ya da çoğunlukla işinizden daha büyük finansal gelir elde edersiniz. Bu ay kolay para veya kar beklentileri yok. Yakında, davanızın başarılı bir şekilde gelişmesini veya bir avukat, noter benzeri ile çalışırken bekleyebilirsiniz.

Hayatınızda iyi bir gelişme ve değişim olacak. Kendi iyiliğiniz için bir şeyler yapacaksınız. Bir şeylerin farkına vararak gelecek için oldukça önemli bir karar vereceksiniz. Bu kararınız sizi mutlu edebilir ve yeni başlangıçlar da sizi heyecanlandırabilir.

Terazi kadınları, bir anlaşmazlığa ya da bir tür mali anlaşmazlığa girecek insanlarla bir toplantı ya da konuşma yapacaklar. Terazi erkekleri muhtemelen hafta sonlarında doğal ortamda, evlerinin dışında arkadaşlarıyla, yeni bir yerde olacaklar. Haber, belge veya önerilerinizle ilgili bir sürpriz yaşayacaksınız.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay gerçek aşkınla tanışman için bir şans var, ama biraz gecikmeyle olacak. Davranışınızı göstermek yerine partnerinizi doğru bir şekilde anlamanız gerekir. Sakin bir yolculuk planlıyorsanız bu seyahate sevdiğiniz insanla çıkmak aranızdaki samimiyeti arttırmaya yardımcı olacaktır. Çiftler, evlilik yaşamlarında uyumlu bir dönemin tadını çıkaracaklardır. İstediğinizi sonuçlandırmak için aşk hayatında farklı köşelerden en iyi duygusal fırsatları elde edersiniz. Duygusal anlamda bu ay mutluluk ve romantizm ağır basabilir.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali olarak, bu ay sizin için normal, orta düzeyde olacak. Dikkatli olun ve dürtüsel olarak fuzuli satın almayı engelleyin. Giderlerin çoğu, kişisel ihtiyaçlar ve ev eşyalarının satın alınması için olacaktır. Arkadaşlarınız için harcamalarınıza bu ay dikkat etmelisiniz. Parayı yatırımlara yönlendirmeyi düşünmelisiniz. Bu ay kariyer hayatın normal olacaktır. İş yerindeki hayal kırıklıklarına yol açabilecek öfkenizi kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Yetkililerden daha fazla iş alabilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve samimi çabalarınız ortalama sonuç verebilir. Tüm çalışmalarınızı dikkatli bir şekilde bitirmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status