Terazi Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında terazi burcu, Terazi bu ay çalışmaları ve eşleri ve çocukları ile Mart ortasına kadar ilişkileri açısından genel olarak iyi vakit geçirecek. Mart ortasından sonra, ilişkileriniz açısından bazı olaylar sizin için bazı sorunlar yaratabilir. Gezegenler, evde çok fazla sorumluluk almanızı sağlayacak ve yaratıcılığınızı ve zekanızı kullanarak tüm sorunları çözebilirsiniz. Gezegenler hayatınıza yeni fırsatlar getirecek. Ve sana insanlarla nasıl başa çıkılacağını öğretecekler. Bazı iş anlaşmaları da yapılabilir. Kendinizi insanlarla tanışmak ve iyi insanların şirketlerinden yararlanmak isterken bulabilirsiniz. İş dünyasında büyüme ve evde iyi haberler olacak, ancak stres olmadan olmayacak. İş yerinde patronunuz ve meslektaşlarınızla bazı sorunlarınız olabilir, bu yüzden dikkatli olun.

Aşk İlişkisi: Bu ay, özellikle Mart ortasına kadar ilişkileriniz hakkında olumlu hissedeceksiniz. Aşk konularında bazı önemli kararlar verebilirsiniz. Eşiniz size evde ekstra sorumluluklar verebilir ve bu konuyla ilgili Mart ortasından sonra bazı tartışmalar olabilir. Gezegenlerin konumu, çocuklarınıza yakın olacağınız ve eğitimlerinde onlara rehberlik edeceğiniz anlamına gelir. Çocuklarla bağınız gelişecek. Aşkınız sizi tutkulu ve romantik yapabilir, ancak aynı zamanda sizi kızdırabilir ve sahiplenici yapabilir. Sakin kalmaya çalışın. Ailenizden sevgi alacak ve evinizde huzurun tadını çıkaracaksınız.

Finans: Ay ortasına kadar sizin için umut verici bir para akışı var. Bundan sonra, ödemeleri zamanında almama konusunda bazı zihinsel stres olabilir, ancak işinizde satışlardan gelir elde edilecektir. Evinizi yenilemek, mobilya satın almak ve hatta badana yapmak için biraz para harcanacaktır. Çocuklarınız, çalışmalarında sizden rehberlik isteyebilir ve sizden eğitimlerine daha fazla harcama yapmanızı isteyebilir. Mali işlerle dikkatlice ilgilenmeli ve geleceğiniz için, çocuğunuzun geleceği ve her türlü sağlık sorunu için birikim yapmalısınız.

Kariyer: Bu ay sizin hazırladığınız özel bir rapor, gezegenler iyi pozisyonlarda olacağı ve size bir terfi verebileceği için profesyonel olarak sizin için iyi olabilir. Şimdi iyi kazançlar bekleyebilirsiniz, ancak işteki yaşlılarınızla iletişiminizde egoya dikkat edin, çünkü bu yalnızca terfiinizi geciktirir. Küçük engeller gelebilir, bu yüzden işleri stratejik olarak planlamak ve ona göre hareket etmek daha iyidir. Konuşmanızda başarılı olabilirsiniz.

İş: Ortaklık işi size profesyonel yaşamınızda yeni bir dönüm noktası sağlayabilir. Bu ayki gezegen yerleşimleri, iyi iş ortakları bulmayı destekliyor. Çevrimiçi ortaklarla konferanslar ve toplantılar yapabilir ve sanal iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Seyahat aynı zamanda yeni fırsatlar da getirebilir. Ayrıca, istihbaratınız iyi iş anlaşmaları yapmanıza yardımcı olacaktır. Becerileriniz nedeniyle, akranlarınız tarafından iyi bir şekilde tanınacak ve eylemlerinizde cesur olacaksınız. Ticaret uygulamalarınızda yabancı dilleri kullanabilirsiniz.

Profesyoneller: Ayın sonunda, iş yerinde yaşlılarla bir çatışma ihtimali var. Bu yüzden dikkatli olun. Ama bunun dışında, neşelendirmek için iyi bir sebebin var. Profesyonel olarak, bu sizin için başarılı bir ay olacak. Bu, yeni bir projeye başlamak için mükemmel bir ay. Yeni fikirler bulabilirsin ve patronun yeteneğin için seni takdir edecek. Patronunuzu bu projelerden bazılarını uygulamaya ikna edebilirsiniz.

Sağlık: Bu ay zihniniz çok aktif olacak. Fikirlerle dolusunuz ve işyerinde bazı çıktıları karşılamak için fazladan çaba sarf edebilirsiniz, bu vücudunuzu olumsuz yönde etkileyebilir. Biraz dinlenmek daha iyidir ve boyun veya sırtta herhangi bir rahatsızlık olması durumunda kontrol ettirin. Bu ay gezegenler size sağlık verecek ve tüm küçük sağlık sorunlarını vücudunuzdan kaldıracak, ancak bazı sağlık sorunları yaratabilirler. Şimdi sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Stresten kaçının ve her gün iyi besleyici yiyecekler yemeye çalışın ve biraz uyuyun.

Eğitim: Öğrenciler kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmalı ve bağımsız kararlar vermeyi öğrenmelidir. Öğrenciler sorumluluk sahibi oldukları ve görevlerini zamanında yaptıkları sürece çok iyi sonuçlar bekleyebilirler. Hayallerini engelleyen zorlukların ve engellerin yavaş yavaş yollarından kalktığını hissedebilirler. Diğer öğrencilerle yakınlıkları ve paylaşılan öğrenimleri motivasyonlarına olumlu katkıda bulunabilir.

Hayırlı tarihler: 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 25, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status