Terazi Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında terazi burcu yorumunda bu ay aile içerisinde mutluluk verici bir olay yaşanacak. Mutluluğunuzun ve barışınızın elinizin altında olduğunu anlayacaksınız. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Hayatınızdaki insanlara odaklanabilir, ailenizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilir, ilişkilerinizi geliştirebilir ve iş ortaklığı yapabilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de koç burcunda Merkür ve Venüs’e katılıyor. Sevdiklerinizle birlikte olmak, insanlarla tanışmak, size keyif verecek. Başkaları üzerinde etki bırakacak ve cazibeli olacaksınız. Küs olduğunuz insanlarla barışabilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak Koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür gerilemesi ile geride çok şey bırakabilir ve ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki insanlarla iletişim kurmak daha zor olabilir ve başkaları tarafından anlaşılmak için mücadele edebilirsiniz. Ayrıca dengesiz hissedebilirsiniz ve bu sizi daha kararsız hale getirebilir. Geçmişten gelen insanlarla yeniden bağlantı kurmak için iyi bir zaman olabilir ve hayatınızı olabildiğince huzurlu tutmaya çalışmanız gerekebilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs, 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor ve ciddi konularda yoğunlaşmanın, konunun özüne girmenin, hayatınızı daha iyi hale getirmenin ve sevdiklerinizle duygusal bağları güçlendirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Aşkı daha ciddiye alabilir, ilişkinizde daha yoğun ve tutkulu olabilirsiniz.

Mars, 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor. Evde veya ailenle ilgili konularda daha fazla enerji hissederek sorumlulukları yerine getireceksin. Ailenizle vakit geçirmek için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ayrıca daha güçlü duygulara sahip olabilirsiniz ve duygularınız sizi harekete geçirmeye motive edebilir. Kendinizi iç dünyanızda güçlendirmek için çalışabilir ve hayatınızın temelini daha güçlü hale getirebilirsiniz. Yaklaşık bir yılda doruk noktasına ulaşan bir şeyi başlatmaya odaklanabilirsiniz.

Jüpiter 9 Mart 2018’de akrep burcuna geçiyor ve önümüzdeki günlerde mali durumunuzda kontrol sahibi olacaksınız. İş hayatında biraz daha inatçı ve daha hoşgörülü olabilirsiniz. Yeni plan ve projelere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Geçmişteki konulara yoğunlaşabilir, duygusal olabilir ve kendi yolunuzdan çıkabilirsiniz. Hedefleriniz de değişebilir. Daha duygusal olabilirsiniz, ancak kendinize saklayın. Dinlenmek ve kendinizi şarj etmek için kendinize daha fazla zaman isteyebilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay ortaya çıkıyor ve yeni projelere odaklanabilirsiniz. Çok iş yapabilir ve daha üretken hissedebilirsiniz. Günlük hayatınızı, rutini veya rejimini iyileştirebilir ve yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. 31 Mart 2018’de terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Bu genellikle hedeflediğiniz şeyleri elde etmek için bir zamandır. Tutkuyla yaklaştığınız ve yaptığınız şeylerle ilerleyebilir ya da ertelediğiniz işlerde aksilik çıkabilir. Duygularınızı ve fikirlerinizi daha net dile getireceksiniz.

Terazi Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Terazi burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 13 Mart 2018 ve 14 Mart 2018 olacak. Aşk hayatınızda duygularınızı kontrol etmek zor olabilir. Hoşlandığınız biri varsa ona duygularınızı açabilirsiniz. İlişkisi olan kişiler de romantik olacaklar ve tartışmalardan uzak durmaya çalışacaksınız.

Terazi Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Terazi burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 5 Mart 2018, 6 Mart 2018 ve 7 Mart 2018 olacak. Maddi durumunuzu kontrol altında tutarak birikimlerinizi artırabilir, yeni kazanç kapılarının temelini atabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında ise daha pozitif olmalı, gerginlikten uzak durmalı ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmelisiniz. Yoğun dönemler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status