Terazi Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında terazi burcu için bir test zamanı olabilir. İnsanlarla ve meselelerle uğraşırken diplomatik olsaydınız yardımcı olurdu. Dalgalı düşünceler, görevlerinizi tamamlarken rahatsızlıklara neden olabilir. Meslekte, üstlerden daha az iyilik alabilirsin. Görevlerinizi tamamlamak için çok çalışmanız gerekebilir, ancak çabalarınız size normal kazançlar sağlayabilir. Bazen normal işlere giderken güveninizi kaybedebilirsiniz. İtibarınıza zarar verebileceğinden, kişisel yaşamınızda acele kararlar vermekten kaçınmak daha iyidir. Ayrıca, akrabalarınızla iletişim konusunda net olmaya çalışın. Bazılarınız kişisel bir yolculuğa çıkabilir, bu da size zihinsel huzur verebilir. Ayrıca, konsantrasyon ve odaklanmayı geliştirebilecek meditasyon yapın. Artık genel olarak fiziksel görünümünüze ve sağlığınıza önem verebilirsiniz.

Aşk İlişkisi: İlişkilere özel dikkat göstermeniz tavsiye edilir. Yanlış anlamalar şu anda endişenin ana nedeni olabilir. Partneriniz niyetinizi anlayamayabilir ve hatta bazı durumlarda sizden kaçınmaya veya ilişkiyi bozmaya bile çalışabilir. Sabırlı olun, çünkü zamanınız saygınızı yeniden kazanmanız için destekleyici olabilir. Ancak, kişisel hayata girmeyi ertelemek daha iyidir.

Finans: Finans ve mülkiyetle ilgili konular artık size hakim olabilir. Seyahat ve sağlık giderleri artabilir. Tedbirli olmak ve mali durumunuzu düzene koymak mantıklıdır. Giderler muhtemelen gelirinizden daha fazladır. Bu nedenle, geleceğinizi güvence altına almak için tasarruf ve yatırımlara odaklanın. Ayrıca, güdülerini daha iyi anlamak için olaylara başkalarının bakış açısından bakmaya çalışın.

Kariyer: Bu ay kariyerinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Meslektaşlarla anlaşmazlık olasılığı vardır, bu nedenle samimi bir ilişki sürdürmek daha iyidir. Ayrıca kimseye körü körüne güvenmekten kaçının. Çabalarınız da bazen istenen sonuçları vermeyebilir ve bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu dönem sizden çok çalışmanızı gerektirebilir.

İş hayatı: Bu dönem, yeni gelişmeler üzerinde pratik olarak düşünmenize ve doğru kararlar vermenize yardımcı olabilir. Düşüncelerinizi yeniden tasarlamanın zamanı olabileceğinden geçmişteki eylemleriniz veya kayıplarınız için endişelenmeyin. Bu aynı zamanda işleri düzgün bir şekilde yürütmek için güç verebilir. Tüm eylemlerinizde olumlu olmaya çalışın. İş fırsatları size yavaş gelebilir. Bu nedenle, zaman zaman büyük bir sabırla devam etmeniz, verimli çalışmanız ve bazı riskli önlemler almanız gerekebilir.

Profesyoneller: Profesyonellerin aşırı uçlardan, iyimserlikten veya karamsarlıktan kaçınmaları ve yaklaşımlarında dengeli olmaları gerekir. Yeni girişimlerle veya büyük projelerle başlamak şimdilik genellikle tavsiye edilmemektedir. Gereksiz hesaplaşmalardan kaçınmak için herkesle ilişkilerinizde diplomatik olmaya çalışın. Ayrıca fırsatları mantıklı bir şekilde seçmeniz ve riskli hareketlerden kaçınmanız gerekir.

Sağlık: Bu, sağlık için uygun bir zaman gibi görünüyor, bu yüzden endişelenecek bir şey olmayabilir. Ancak yine de zihinsel endişeler olabilir. Kendinizi strese sokmamaya çalışın ve bunun yerine meditasyon tekniklerini öğrenin ve günlük rutininizin bir parçası yapın.

Eğitim: İstenen bilgiyi elde etmek için hocalarınızdan bazı yararlı teknikler öğrenmenin belki de doğru zamanı. Genel olarak, şimdi eğitiminizin tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı küçük komplikasyonlar olabilir, ancak bunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla biraz boş zaman geçirin, bu da rutin işinize biraz ara verebilir. İletişimde saklı kalın ve hoş olmayan konuşmalardan kaçının, bu itibarınızı koruyabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status