Terazi Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında terazi burcu için çok iyi bir ay olabilir. Arkadaşlarının ve meslektaşlarının güvenini, saygısını, takdirini ve hayranlığını kazanabilirsin. Hatta bazıları sizi rol model olarak alabilirler. Bu ay başkaları üzerinde pozitif etki bırakmanız sizin için iyi olacaktır. Özellikle iş hayatında bu durum sizin lehinize olabilir. Yeni fırsat kapıları aralayabilir. Araştırma konusundaki hobilerine daha fazla zaman ayırabilir, başkalarına bilgi verebilirsin. Aileniz ile zaman geçirmek ve onların ihtiyaçlarına yanıt vermek size tatmin ve huzur sağlayabilir. Bekar olan terazi burçları, sevgilileriyle meşgul olabilir. Sağlık da bu ay endişe yaratmamalıdır.

Kasım’da terazi burçları sevdiklerinin özel günlerine davet edilebilir ve onlara doğru hediyeyi seçmek için zaman ayırabilirsin. Arkadaşlarınla toplanmayı organize etmeye karar vereceksiniz ve toplantılar için farklı insanlarla karşılaşacaksınız. Bu ay, sahip olduğunuz bir mülk veya daireyle ilgili bir sözleşmenin geliştirilmesi için iyi bir ay olacaktır. Kasım ayında, özellikle aileniz için önemli olan şeyler açısından sizi şaşırtacak bir şey olacak. Bu evlilik için iyi bir ay ve aileniz için önemli planların geliştirilmesi olacak. Çoğu durumda, kişisel avantajınıza olacak fırsat veya olanakların ortaya çıkmasından çok çabuk yararlanacaksınız.

Son 2 ila 3 ay arasında tamamlanmamış iş ve anlaşmalar artık bir dereceye kadar gelişme potansiyeline sahip olacak. Ancak belki de bunların tamamlanması Kasım ayında gerçekleşmeyecek. Kişisel ilişkilerinde gardını alman ve maskeni çıkarman gerekebilir. Ancak, dikkatinizi tamamen gerilim yaratan mevcut duruma odaklayın.

Kasım, aşk hayatı, akrabalarınız, düğün ya da romantik bir gezi ile ilgili bir gezi için iyi bir zaman olacaktır. Bir sağlık sorununuz varsa, şimdi tedaviniz veya terapiniz için elverişli koşullar olacaktır. Pek çok açıdan Kasım, her şey sizin için mükemmel olmasa da, sizin için başarılı bir ay olarak kabul edilebilir. Birçoğunuz bir çocukla ilgili mali masraflarınız olacaktır. Terazi erkeklerinin bütçelerinde iyi harcamalar planlaması gerekecek. Çünkü maliyetler bu ay için planlanandan daha yüksek olacak.

Terazi Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgi evliliğe dönüşebilir, hayatına amaç ve güç katabilir ve evliliğin tadını çıkarabilirsiniz. Romantizm bu ay yoğun olabilir ve sevdiğiniz kişi ile seyahatler daha keyifli hale getirebilir. Sevdiğin seni güzel hediyelerle şaşırtabilir ve takdirini kazanabilirler.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2019 Yorumu

Terazi Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali durum bu ay da iyi olmalı, ancak Terazi burcu ani harcamalara karşı ihtiyatlı olmalı. Bununla birlikte, beklenmedik para akışı ve kazançlar da olabilir. Ev içi ihtiyaçları karşılamak ve mobilya ve demirbaşlar gibi kullanışlı ürünler satın almak mantıklı olabilir. Kariyerinin tanınması ve kariyer ilerlemeleri söz konusu ve eğitimde de etkileyici ilerlemeyi görebiliyor. Çoklu görev yetenekleri, görevlerin başarıyla tamamlanmasında yardımcı olabilir. Uzun mesafeli iş seyahatleri olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status