Terazi Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında terazi burcu kısa seyahatlere çıkabilir, sürpriz yolculuklar yapabilir. 5 Kasım‘da Merkür yay burcuna geçiyor ve çok daha fazla fikir edinebilir, yeni kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve zihinsel enerji ve etkinliklere yoğunlaşabilirsiniz. Birçok şeyle ilgilenebilir ve kendinize zihinsel olarak meydan okumak isteyebilirsiniz. Bazen biraz dağınık hissedebilirsiniz, bu nedenle zihninizi fazla zorlamamaya çalışın ve gerçekten inandığınız fikirleri takip edin. Böylece onları daha sonra unutmazsınız. Güneş, 21 Kasım‘da yay burcunda Merkür’e katılıyor ve zihninizi kullanırken, kendinizi meşgul ederken, yeni şeyler öğrenirken, bildiklerinizi öğretirken veya başkalarıyla bilgi paylaşım yaparken keyif alıyor olacaksınız. Kendinize yakın bulduğunuz kişilerle iletişim kurmak iyi gelebilir. Bir sürü bilgi toplayabilir, haber alabilir veya verebilir ve daha ilgi çekici olabilirsiniz. Daha meraklı, entelektüel veya mantıklı olabilirsiniz.

7 Kasım‘da Venüs su grubu olan Akrep burcuna geçiyor. Duyularınızla temas kurmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunu yapmak için bir motivasyon ihtiyacınız olursa, finansal fırsatları takip edebilirsiniz ve hayatınızdaki istikrar ve güvenliği artırabilir ve yeteneklerinizden daha fazla emin olabilirsiniz. Aşk hayatında daha fazla tutku isteyen fiziksel bir bağlantıya odaklanabilirsiniz, aynı zamanda daha fazla sadakat önem kazanıyor.

22 Kasım‘da Neptün su grubu olan balık burcunda geriye doğru gerilemesine son veriyor. Son birkaç ay içinde iş hayatı ve günlük işlerle fazlasıyla uğraşmış olabilirsiniz veya daha pratik olmaya çalışırken fazla mücadele etmiş olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğinde sisin yükselmeye başladığını görebilirsiniz. Ancak kariyer alanında hala mücadele edebilirsiniz. Sezgisel tarafınızı güçlendirmeye çalışmanız gerekiyor.

4 Kasım‘da, toprak grubu olan boğa burcunda bir dolunay oluşuyor. Ciddi bir meseleye yoğunlaştığınızda sizin için derin bir dolunay olabilir. Kaçınılmaz olmasını istediğiniz bir konuyu ele almanız gerekebilir. Ancak karşı karşıya kalmak ile baş etmek çok önemlidir. Bazı konularda farkındalığınız artabilir ve gerçekleri görmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, daha iyi bir dönüşüme odaklanabilirsiniz ve yenilginin küllerinden yükselebilirsiniz.

18 Kasım‘da Akrep’de yeni bir ay oluşuyor ve yeni finansal fırsatlar ve projeler yürütebilirsiniz. Bütçenize göre çalışabilir, daha güvenli, kararlı ve kendinize güvenerek kendinize sağlam bir zemin hazırlayabilirsiniz. Duyularınızla temasa geçin, finansal konuları dikkate alın veya duygusal olarak daha sakin hissetmeye çalışın.

Terazi Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

24 Kasım ve 25 Kasım tarihlerinde aşk hayatında çok önemli günler olabilir. Bu tarihlerde hayatınıza yeni biri girebilir. Aşk hayatında istediğiniz şeyler olabilir. Bu ay bir hayli romantik olabilir, partnerinizle güven sorunlarını aşabilir, mutluluğunuz için emek harcayabilirsiniz. Bekar olanlar ise ayın sonlarına doğru kendilerini anlayan ve hem dost hem sevgili olabilecek birini hayatlarına sokmak isteyebilirler.

Terazi Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

16 Kasım ve 17 Kasım tarihleri iş hayatı ve para alanında şanslı günler olabilir. Geçmişteki hatalardan ders çıkararak ve tecrübelerinizi kullanarak kariyerinizde geleceğe yatırım yapmak önceliğiniz olabilir. Artık hedeflerinizi daha net görebilir, iş hayatından beklentilerinizi yükseltebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status