Terazi Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında terazi burcu, işleri ve eşleri ve çocukları ile ilişkileri gibi yaşamın her alanında uygun bir ay geçirecek. Gezegensel pozisyonlar başarı ve kazanımları gösteriyor. Ancak eşinizle, aile üyelerinizle ve kayınvalide ile ilişkileriniz açısından da sizin için bazı sorunlar olabilir. Ayrıca evde birçok sorumluluk almanıza neden olabilir ve ayrıca evde bazı yanlış anlamalar olabilir. Bu ay iyi bir servete sahip olmayı bekleyebilirsiniz. Gezegenler sizi yaratıcı, zeki ve çok şanslı yapacak. Çocuklarınızla iyi bir ilişkiniz olacak. Gezegenler kariyerinize büyük fırsatlar getirecek ve zenginlik getirecek. Büyük başarı elde edeceksiniz. Sağlık ve eğitim yönleri de önemli bir sorun olmaksızın iyi görünüyor, ancak yine de dikkatli olmalı ve sağlıklarına dikkat etmeli ve aynı şekilde başarıya ve hedeflerine ulaşmak için çok çalışmalıdır.

Aşk İlişkisi: Bu ay odak noktanız aşk olabilir ve aşk konularında ve ilişkilerde akıllıca kararlar almanızı sağlar. Bekarsanız, arkadaşınızın çevresinde aşkı bulabilirsiniz. Siz ve eşiniz birlikte ruhani gezilere çıkabilirsiniz. Eşinize çok yakın olacaksınız ve onunla gelecek planları yapacaksınız. Bu ay tartışma çıkmayabilir, ancak dikkatinizi eve odaklamanız gerekiyor. İş ve ev arasında denge kurmaya çalışın. Jüpiter sizi çocuklarınıza yaklaştıracağından, çocuklarla olan bağınız gelişebilir.

Finans: Gezegen konumunuzun iyi olması nedeniyle nakit akışı bu ay sizin için iyi olacak ve paranızın olmaması konusunda stres olmayacak ve işinizden gelir elde edilecektir. Banka hesabınıza iyi bir miktar para yatıracaksınız. Çocuklarınız veya aileniz için biraz para harcayabilirsiniz. Kredilerinizi geri ödeyebilir, borçsuz ve stressiz olabilirsiniz.

Ruya tabir

Kariyer: Gezegenler çalışma masanıza yeni projeler getirmek için iyi bir konumda olacağından, Haziran profesyonel olarak sizin için iyi olabilir. Gezegenler, iletişiminiz aracılığıyla sizi şanslı ve şanslı yapabilir. Şimdi iyi kazançlar bekleyebilir ve hatta bir terfi bile alabilirsiniz. İş yerinde hedeflerinizi ve tutkularınızı destekleyecek birkaç kişi de olabilir ve bunlar profesyonel kararlarda size yardımcı olabilirler. Gezegenler, zekanızı ve yaratıcılığınızı işinizde kullanmanıza ve bu işte mükemmelleşmenize yardımcı olacaktır. Şimdi başarılı olabilirsin. Patronunuz performansınızı beğenebilir ve sizi terfi ettirebilir.

İş: Ortaklık işi bu ay sizin için genişleyebilir. Ancak gezegensel pozisyonlar, müşterilerle ilgilenirken aşırı heyecanlanmamanızın daha iyi olduğunu gösteriyor. Sakin olun ve sakin olun. Ve işinizde sadece bazı müşterileri memnun etmek için kısa vadeli planlar yapmak yerine uzun vadeli geleceği düşünün. Tüm müşterilerinizin refahını düşünmelisiniz.

Profesyoneller: Bu ay işteki yaratıcı yeteneklerinizi ve tutkunuzu ortaya çıkaracak. Yaşlılarınız yaratıcılığınızı takdir edebilir ve fikirlerinizi şirketin iş stratejisine dahil edebilir. Bu ay, gençlere nasıl daha yaratıcı olunacağı ve iş baskısıyla nasıl başa çıkılacağı konusunda rehberlik eden bir denetleyici rol alabilirsiniz.

Sağlık: Bu ay tüm gezegenler sizin için iyi yerleştirildiğinden sağlığınız iyi olabilir. Ama yine de sağlığınıza dikkat etmek daha iyidir. Yoga ve meditasyon yaparsanız ve her gün Tanrı’ya dua edip dua ederseniz kendinizi pozitif hissedeceksiniz. Manevi bir inzivaya gidebilirsiniz. Artık meditasyon yaparak ve ruhsal uygulamaları benimseyerek sağlığınızı korumalısınız. Stresten kaçının ve her gün iyi besleyici yiyecekler yiyin ve bolca uyuyun. Artık sağlık iyi olacak.

Öğrenci: Öğrenciler, öğretmenlerinin ve Gurularının yardımıyla ve ayrıca yıldızlar başarılarını destekledikleri için büyük olasılıkla iyi vakit geçireceklerdir. Öğrenciler cesur, yaratıcı ve zeki olacaklar ve parlayacaklar. Sanat, müzik, drama, dans ve herhangi bir yaratıcı alan peşinde koşan öğrencilerin kayda değer başarıları görmek için ekstra çaba sarf etmesi gerekecek ve size iyi sonuçlar verecek ve özellikle yurtdışında eğitiminizde size mükemmel fırsatlar sunacaktır.

Şanslı tarihler: 8, 9, 10, 11, 12, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Şanssız tarihler: 1,2,3, 4, 5, 6, 7, 13, 14, 15, 16, 20, 23, 17, 18, 19

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status