Terazi Burcu Haziran 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Haziran ayında terazi burcu her şey her zamanki gibi olabilir ve pek bir sürpriz ile karşılaşmayabilirsiniz. Ancak, başkaları ile iletişim kurarken oldukça dikkatli olmalısınız. Ayın ortasında aile üyelerinizle geziye çıkabilirsiniz. Uzak yerler dikkatinizi çekecek ve bu tür yolculuklar da verimli olacaktır. Herhangi bir sebepten dolayı para harcamadan önce iki kez düşünün. Uzun süredir devam eden arzularınızın bazıları yerine getirilecek. Gelecekte sizi destekleyecek arkadaşlarınızla samimi bir ilişki kurmaya çalışın. Her türlü buluşma ve toplantı için sosyal çevreniz tarafından aranan kişi olabilirsiniz. Eğitime olan bağlılığınız, kurumda uygun bir şekilde tanınırlık kazanmanıza yardımcı olacaktır. Yorgunluk nedeniyle, tıbbi harcamalarınız olabilir ve fiziksel zorlamalardan mustarip olabilirsiniz.

Haziran’da Terazi burçları çok daha profesyonel iş toplantılarınız olacak. İşsizler veya iş arayanlar kendileri için uygun bir pozisyon bulmak için çok daha fazla fırsata sahip olacaklar. İş başvurularınızdan da güzel bir sonuç gelebilir. Bu ay, birkaç ilginç buluşmaya sahip olacaksınız ve hepsinden önemlisi, arkadaşlarınızla ortak bir sebeple bir araya gelmeniz gerekecek.

Bu ay yaşadığınız bölgede yeni komşular, kiracılar veya başka değişiklikler olabilir.  Bir akrabanın sağlığı dikkat ya da özel bakım ve izleme ihtiyacı gerektirebilir. Bir olayla ilgili haberleri, tanıdığınız birinden almak üzeresiniz. Bu haberler hem sizi hem de diğer aile fertlerini şaşırtabilir.

Haziran ayında, birçok kişi eski dostluk ilişkisini yeniden canlandırma fırsatına sahip olacak, ancak ilişkinizde hala bir mesafe olacak. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla hasret giderebilirsiniz. Artık başka bir şehre veya akrabanızın veya arkadaşınızın ülkesine yaptığı yolculuk nedeniyle ayrılık yaşayabilirsiniz. Uzun süre ayrı kalmanız gerekebilir ve veda edebilirsiniz. Aşk hayatında uzakta yaşayan biri ile aranızda kıvılcım olabilir. Bir kız ya da ailenin genç bir kadının hayatındaki olaylar, aile fertlerinin bir araya gelmesine vesile olacak. Belki söz veya nişan sebebi ile de bir araya gelmeniz gerekebilir.

Bu ay, ortak ilgi alanlarına sahip olacağınız bir kişiyle yeni bir aşkın başlangıcı olabilir. Haziran ayındaki etkinlikler yavaş bir gelişme gösterecek ve önümüzdeki aylarda bazı gelişmeler olacak. Bir yolculuğun etrafında geçici gerilimler olacak ve bu yolculukta ortaya çıkan masraflar da canınızı sıkabilir. Bu ay veya sonraki ay boyunca yeni koşullar veya seyahat planlarında değişiklikler meydana gelebilir.

Terazi Burcu Haziran 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, kişisel yaşamınızda sorunlara yol açabilecek öfkeni kontrol etmelisiniz. Daha sakin olmalı, özellikle sevdiğiniz insanla iletişim kurarken bazı sorunları alttan almanız gerekebilir. Yoksa sizin stresiniz ilişkinizde problem çıkarabilir. Uzlaşmalar yaparak zaman geçmesine izin vermelisiniz. Sıkı çabalarınız eşinizle ilgili birkaç sorunu çözebilir. Sevgiliniz ile uzlaşmanız önemli olacak. Bekar olanlar başka bir yerde yaşayan biri ile uzak mesafe bir ilişkiye başlayabilirler.

Terazi Burcu Haziran 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Birikimlerinizin artması için harcamalarınızda kontrollü olmanız gerekebilir . Herhangi bir mali risk ve yatırımdan uzak durun. Harcamalarınızı kontrol edemeyebilirsiniz, bu da sizi endişelendirebilir. Mali konularda sözlü taahhüt vermekten kaçının. Beklenmedik harcamalar olabileceğinden, mali konularda dikkatli olmalısınız. Bu ay, kariyer hayatın makul olacak. En az çaba harcadığınız zaman size istenen sonuç vermeyebilir. Durumları verimli bir şekilde ele almak için özgüveninizi geliştirmelisiniz. Bu ayki görevlerine devam ederken yavaş ve sistematik bir şekilde çalışın. Tartışma yapmak yerine daha diplomatik olmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status