Terazi Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık terazi burcu yorumunda bu hafta Merkür Akrep burcunun gizemli dünyasına geçecek. Bu geçiş burcunuzun 2.evini tetikleyecek. Bu sebeple öz değerinizi, ailenizi, konuşma ve maddi varlıklarınızı ön planda tutacağınız bir hafta olacak. Önümüzdeki birkaç gün boyunca hayatınıza dair çok fazla hamle yapabilirsiniz. Merkür hızlı bir gezegendir ve iletişim, teknoloji ve mantıksal analizi temsil eder. 16 Ekim itibari ile ailenize bir şeyleri kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Onlarla birkaç gün anlaşmazlık olabilir. Haftanın ilk günleri borçlar ve ödemeler yüzünden parasal konular gündemde olacak ve giderleri kontrol altına almanız gerekecek.

16 Ekim ve sonrasında terazi burçları çok tutumlu olmalılar. Gereksiz harcamalar yapmayın ve sadece ihtiyacınız olan harcamalar yapmaya gayret gösterin. Parasal sorunlar özellikle çarşamba gününe kadar devam edecek. Küçük sebep yüzünden harcama yapmayın. Yeni iş projeleri çok fazla enerjinizi alabilir. Yeni bir yarı zamanlı iş için planlar da ortaya çıkacaktır. Lütfen hızlı para kazanma fırsatlarına yatırım yapmayın. Daha fazla para kazanmak için gerçekten çok çalışmanız gerekecek. Ayın 18’inde elinize bir miktar para geçebilir ya da kazancınız bu gün artabilir.

16 – 22 Ekim Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta salı gününden sonra Merkür gezegeni etkisi ile birlikte ailenize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Bu geçiş aynı zamanda aileyi, konuşmayı ve beslenmeyi temsil eder. Merkür sizi ailenizle ciddi iletişim kurmanız için etkileyebilir. Onlara karşı sabrederseniz iyi olur. Lütfen ailenizden para birikimlerinizi gizlemeyin. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Bu ev, kariyeriniz için ikinci bir evdir. Bu hafta ortasında becerilerini ispatlamak zorunda kalabilirsiniz. Meslektaşlar veya sosyal alanda çalışan insanlar sizin yeteneklerinizi ve sınırlarınızı görmeyi çok talep ediyor olabilir. Onlara kendi yeteneklerinizi ve neler yapabileceğini göstermeniz gerekebilir. Bundan hoşlanmayabilirsiniz. Bu da biraz saldırgan olmanıza yol açabilir. Bazı meslek sırlarınızı herkes ile paylaşmak istemeyebilirsiniz. 19 Ekim yeni ay ile birlikte yeni beceriler kazanmak isteyebilirsiniz ya da cuma günü sonrası karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. İş arayanlar kendilerini geliştirecekleri alanlara yönelebilirler.

Terazi Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Terazi burçları için bu hafta Yeni Ay zamanı ve muhteşem bir değişim için hazırsınız! Yıllık Terazi Günışığına sahip olmak, hayatınızın önümüzdeki yıl içinde hangi yönde ilerlemesini istediğinizi belirlemek için kesinlikle bir zamandır. Sizin durumunuzda, bu aynı zamanda aşk hayatınıza da simgeler. Perşembe günü bu Yeni Ay, şimdi ilişki alanında Uranüs’e şiddetle karşı çıkıyor. Yeni bir ilişkiye başlarken arkadaşlarınız tarafından ilişkinizin desteklendiğini bilmek sizin için önem kazanacak. Gerçekten herkesin kabul göreceği bir insanı hayatınıza sokmak isteyeceksiniz.

19 Ekim 2017 yeni ay geçişinden birkaç gün sonra yeni bir aşkın sinyallerini alabilirsiniz. Ya da ilişkiniz varsa, artık herkes tarafından bilinmesini resmiyete dökmesini isteyebilirsiniz. Rahat etmek ve özgür olmak için ilişkinizden ödün vermenize gerek yok. Aslında, ona çok ihtiyaç duyulan bir zamanda olabilirsiniz. Evlilik gündemde olabilir.

Terazi Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta terazi burçları iş hayatında riske girmekten kaçınmalılar. Özellikle yatırım konusunda bir süre daha düşünmelisiniz. Bu hafta aileniz ile daha çok vakit geçirmeniz, işlerinizi ertelemeniz de gerekebilir. Maddi yönden de onlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Perşembe günü sonrasında paranızı riske atacak yatırımlar yapmaktan kaçının. Hesaplı olmanız gereken bir hafta diyebiliriz. İş arıyorsanız, yeni beceriler kazanmanız faydalı olabilir. Bu hafta kursa yazılmayı düşünebilirsiniz. Biraz daha iş donanımına ihtiyacınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status