Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta çalışma hayatında sorumluluklarınız fazla olabilir. Özellikle önünüzde, işyerinizdeki bir ailenin ya da iş arkadaşınızın (yöneticiniz) bir erkeğinin istek ve planlarına uymanız gereken bir hafta olacak. Bir erkeğin ailenizden veya işinizden aldığı kararlar kişisel planlarınızda veya beklentilerinizde önemli bir rol oynayacaktır. Bu hafta yeni kişileriniz hakkında ihtiyatlı olacaksınız ve hatta arkadaşça olabilirsiniz (doğanız için alışılmadık bir şey). Hayatınıza yeni insanlar girmesi sizi mutlu edebilir.

Terazi burcu bu hafta muhtemelen, bu yedi gün boyunca daha kolay çözülmeyecek olan aile sorunları olabilir. Ya da profesyonel sorunlara çok fazla odaklanabilirsiniz. Küçük görünen sorunlar bir anda büyüyebilir. Abartma ya da paniğe olan eğiliminiz sadece size zarar verecektir. Sorunlarınızdan bir kısmı bu hafta temizlenecek, ancak diğer sorunlar için daha fazla zamana ihtiyacı olacak. Çünkü diğer insanların hareketlerine ve kararlarına bağlı olacak.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta önünüze çıkan sorunlar kafanızı karıştırabilir. Bu haftaki en iyi şey, kaosunu düşüncelerinizde ve planlarınızda temizleyebileceğiniz ve belli bir hedefin gerçekleştirilmesine odaklanabilecek olmanızdır (en azından şimdilik). Bazı isteklerinizi de ertelemeniz gerekebilir.

Bu hafta küçük harcamalar yapabilirsiniz ve hesapta olmayan bazı harcamalar da size endişe verebilir. Birine hediye alabilirsiniz. Ya da alışveriş yapmanız ve katılacağınız bir davet için hazırlanmanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta herhangi bir özel olay yaşamadığınız halde, bu yedi gün sizin için önemli bir zaman olacaktır. Size görünmez, ancak evren tarafından görülebilen, bir gün beklenmedik bir deneyim ile sizi şaşırtacak olan farklı olaylar birbiriyle çakışıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status