Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni bir başlangıç veya fırsata odaklanabilirsiniz. Hafta başında enerjiniz yüksek olacak ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için çalışabilirsiniz. Venüs, Pazartesi günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple iyimser olabilir ve karşınıza çıkan bol fırsatlara odaklanabilirsiniz. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek için başkalarından fikir almanız gerekebilir. Çünkü kararsız zamanlar söz konusu olacak. Bir şeyleri geride bırakmak zor gelebilir. Venüs, Salı günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Enerjiniz yüksek ve pozitif hissediyor olacaksınız ve yeni bir başlangıca hazır hissedilebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde çok hızlı bir şekilde ilerlediğinizi hissetmemek sizi endişelendirebilir. Perşembe günü, Merkür ev ve aile alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda başkalarına ne hissettiğinizi ifade etmek, aileniz veya sizi destekleyen insanlarla daha açık olmak daha kolay olacak. Hatta bir şeyler başlatmak için planlar üzerinde çalışmak için hevesiniz artabilir. Ertelenen planlar gündeme gelebilir. Venüs sert bir şekilde Cumartesi günü Uranüs’ü vuruyor. Bu sebeple değişiklikleri ve bazı stres konularını kolayca önleyebilirsiniz. Hafta sonu, planlarınız üzerine çalışabilir ve daha ilgi çekici olabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta gayrimenkul fırsatlarınız olabilir. Döşeme ve tamirat işleri de ortaya çıkabilir. Bu hafta evinizdeki altyapıyla ilgili sorunları düzeltmeniz için iyi bir zamandır. Akrabalarınız gelebilir. Evden geziler için başka yerlere gidebilirsiniz. Hafta boyunca Merkür de bu eve gelecek ve ailenizle çok fazla iletişim kuracaksınız.

Bu hafta kariyer ve eğitim hayatında yeni atılımlar yapmak için gereken güç ve enerji sizde olacak. Ancak bazı güvendiğiniz insanlardan destek almak size güven verebilir ve yeniliklere daha kolay adapte olabilirsiniz.

Terazi burcu aşk hayatında bu hafta sevdiği insan ile daha fazla zaman geçirmek isteyebilir. Ev ve aile bu hafta sizin için daha önemli olacak ve sevdiklerinizi mutlu edecek bazı planlarınız olabilir. Eşiniz ya da sevdiğiniz insanla bu hafta mutluluğunuz artabilir. Ona daha çok ilgi gösterme şansınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status