Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta için ön beklentileriniz kesinlikle gerçeklerden uzaklaşacaktır. Bazı hayal kırıklıkları veya değişiklikler sizi önemli kararlar vermenize ya da önemli sohbetler yapmaya zorlar. Bir mahkeme prosedürüne veya davasına dahil olursanız, bu, bu hafta istenmeyen bir gelişme veya gecikme olabilir. Sizleri, olayların farklı gelişmeleri veya beklenmedik durumların ortaya çıkması nedeniyle stresli durumlara girmemek için hazırlamak istiyorum. Zor bir konuşma, bu hafta hayatınızda anlamlarını sona erdirmiş olan şeyleri temizleyecektir. Pek çoğu, uzun zaman önce bildikleri bir kişi hakkında hoş olmayan haberler alacak.

Terazi burcu bu hafta başka bir şehirde yaşayan veya çalışan bir insanla iletişim kurmanın özel bir sebebi olacak. Önemli aile veya iş konuları, gelecekteki toplantılar veya görüşmeler ile ilgili olacak. Çocuklarla veya çocuklardan kaynaklanan çatışmalar gereksiz olacaktır. Çünkü onlarla iyi anlar yaşayacaksınız. Hafta boyunca, İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanların hayatlarındaki olaylar için dikkat etmeniz gerekecektir.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorum

Terazi burcu bu hafta pazartesi günkü yeni ay ile birlikte, bu yeni başlangıçlar için iyi bir hafta olur. Bir enerji artışı ve artan canlılık bekleyebilirsiniz. Bu yeni ay sevdiklerinize karşı daha duyarlı, sempatik ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Hayatınızdan zehiri yok etmede acımasız olmanız gerekebilir. Bu yeni bir diyet, egzersiz ya da detoks rejimine başlamak için iyi bir yeni ay.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ekim Yorumu

Çarşambadan pazar gününe kadar, cuma günü doruğa çıkacak olan kontrolün artması gerektiğine dikkat etmelisiniz. Bu, diğer güçlü insanlarla veya otorite figürleriyle ego çatışmalarına yol açabilir. Fakat bir kez kontrol altında olmanız için gerek duyduğunuz nedenlerin farkında olunca, daha yüksek bir seviyeye dönüşebilir ve işlerin gitmesine, rahatlamasına ve daha az tehdit altında olmasına izin verebilirsiniz. Bu dönüşüm bir yeniden doğuş gibidir ve sizi daha büyük bir iç güce sahip bırakacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status