Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli iç sorunları çözmeniz gereken bir hafta olacak. Bazı kararsızlıklarınız varsa, bu hafta artık netliğe kavuşturmanız gerekebilir. Kafa karışıklığı yaratan bazı konularda bazı sevdiklerinizin fikirlerine de ihtiyacınız olabilir. Ya da destek görmek isteyebilirsiniz. Bunlar, yeni bir ev seçmek veya başka bir eve taşınma ile ilgili olabilir. Ya da hayatınızdaki başka önemli bir değişime dair olabilir. Ev ortamıyla (onarım veya iyileştirmeler) ilgili de olabilir. Bu hafta önemli bir masrafınız olacak.

Terazi burcu bu hafta akrabanız ya da çalışma ortamınızdan birinin size ihtiyacı olabilir. Belki sizden bir talepleri olabilir. Hayatınızdaki bir kadın da bu hafta sizinle ciddi bir konuşma yapabilir. Size öğütler verebilir ya da onun desteğine ihtiyacınız olabilir. Aile hayatında ise eş ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın yakın çevresinden de size karşı olumsuz davranışta bulunan birileri olabilir.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu hafta genelinde beklentileriniz istediğiniz şekilde gerçekleşebilir. Doğru hayaller peşinde koştuğunuzu anlayacaksınız. Bazı alacağınız haberler size bu hafta mutluluk hissi verecek. Bir kadından gelecek bir haber ile de neşeniz artabilir.

Bu hafta ne yazık ki ortaya çıkması beklenen problemler de olabilir. Her iki durumda da bu hafta sizin için diğer yollardan daha başarılı ve üretken olacaksınız. Zamanınızı bu hafta oldukça iyi değerlendirebilirsiniz. Şansınızı bir oyunda veya piyangoda bir kez deneyebilirsiniz.

Bu hafta sezgileriniz güçlü olacak. Kendi sezginize güvenin. İstekleriniz. Hafta içi başka bir şehirdeki veya ülkedeki insanlara ya da kurumlara yönelik seyahatler ve planlamalar için elverişli olacaktır. Aileniz, arkadaşlık veya profesyonel ilişkilerinizle ilgili diğer yerlerden insanlarla daha dinamik iletişiminiz olacaktır.

Hafta içi, diğer insanların kişisel yaşamınız veya işinizle ilgili garip bir merakı olduğunda dikkatli olun. Planlarınızı veya sırlarınızı ortaya çıkarabilecek soruları yanıtlamak için acele etmeyin.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Mayıs Yorumu

Genel olarak, kişisel ilişkileriniz için iyi bir hafta geçireceksiniz, aile ilişkilerinizi ya da çalıştığınız yeri dengeleyeceksiniz. Bu hafta pozitif bakış açısına sahip olmak size kazandıracak. Hiçbir şeyin moralinizi bozmasına izin vermeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status