Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, yakın ve uzakta yaşayan insanlarla yeni ve umut verici haberler gelmesi ile şaşıracaksınız. Onlarla irtibatınız, ortak bir amaç veya başka bir ilgi alanı ile bağlantılı olarak ortak bir faaliyet veya iş için bazı tekliflerle ilgili olabilir.

Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan insanların haberlerini ve bilgilerini, başlangıçta neye benzediklerine bakılmaksızın, sizin için özellikle önemli olabilecekleri dikkatlice kabul edin.

Bu hafta boyunca, geçmişteki hoş olmayan deneyimler, kayıplar veya çatışmalarla ilgili soruların cevaplarını aramayın. Her neyse, geçmişinizde orada kalmasına izin verin. O zaman bir şey kaybetmiş olsanız bile, kazara değildi. Muhtemelen hayatınızda bir yeri olmayan bir şeyden kurtulmanın tek yolu buydu.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta bir kadından bir hediyenin veya dikkatin bir jestinin tadını çıkarabilirsiniz. Bazılarınız doğum gününü, yıldönümünü veya diğer büyük tatilini kutlayacak bir kadın için hediye alacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

35 yaşında kadınlar, evlerini yenilemek, ev konforu ile ilgili alışveriş yapmak ve çeşitli mülk davalarını çözmek için uygun bir hafta geçirecekler. Terazi adamları bir sözleşme veya mali belgenizle ilgili komplikasyonlar veya engellerle karşılaşabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status