Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta geleceğe dair bazı planlarınız üzerine çalışmanız gerekebilir. Bu hafta, parayla ilgili söz için umut veya beklentiniz olacak. Mali belgelerle ilgili konular sizin için başarılı olacaktır. Bu hafta, bir şekilde bazı maddi olanaklardan yararlanacaksınız. Tavsiye, koruma, öneri almak mümkündür. Planınızın veya girişiminizin başarısına büyük güven duyacak olsanız da, bu hafta kötümser ruh hallerine de girebilirsiniz. Enerjiyi birleştirmek için bir şeyi inkar etme arzusu olacaktır. Aşk olayları veya yanlış anlamalar hafta sonu olabilir. Sizden hoşlandığını sandığınız biri aslında ilgi duymuyor olabilir.

Terazi burcu bu hafta anlaşmazlıklar önemsiz şeyler hakkında ortaya çıkacak ya da sevgiliye karşı sabır eksikliği olacaktır. Bu şeyler, daha istikrarsız bazı bağlantıları ciddi biçimde tehlikeye atabilir. Aşk hayatında tatsız anlar olabilir.

Terazi erkekleri, yaşamlarında bir değişimin yavaş gelişmesine başlayacaklar. Genç terazi erkeklerinin bir şansı olacak. Bu hafta Terazi kadınları tarafından özel bir an yaşanacak. Bu, hayatınızdaki başarı için bir dönüm noktası olabilir. Genellikle, Terazi burcunun altında doğanlar iyi bir zaman bekleyebilirler. Bu ayrıca yeni bir tanışmaya başlamak için iyi bir hafta olacaktır.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, sosyalleşme ve eğlenmek için iyi bir zaman. Çok mücadele vermeden bir şeylerde başarılı olabilirsiniz. Bu hafta sosyal yönünüz ağır basabilir. Sadece aşk hayatı ile değil, aynı zamanda arkadaşlık ile de ilgileneceksiniz. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal durumlarda popülerliği arttırır ve bekar olanlar için mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır. Mevcut aşk ilişkilerinde ufak sorunlar olabilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelen Güneş Tutulması,  yılın geri kalanında enerjik yaşamak için gücünüzü artırıyor. İnsanlardan veya koşullardan daha az dirençle karşılaşacaksınız. Özellikle erkeklerden ve diğer insanların otorite pozisyonlarından yardım gelecektir. İyimser yeni hedefler oluşturmak için daha kendinden emin ve hevesli hissetmelisiniz. Bu hem iş hem de eğlence ve keyif için harika bir zamandır. Bu tutulma cesaret ve mücadele ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status