Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni bir proje, yeni plan, yeni fırsat veya yeni girişim için daha fazla enerji, heyecan ve istek yaşayabilirsiniz. Bu hafta önümüzdeki ay için odak noktası olabilir. Gelecek aya yönelik planlar yapabilirsiniz. Venüs, Salı günü Uranüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple de alışılmadık şeyleri değiştirmek ve denemek için açık olabilirsiniz. Yeni fikirlere de açık olacaksınız. Hafta ortası, karar verdiğiniz her şeye bağlı kalabilirsiniz. Ayrıca kararlarınızda daha yavaş ve istikrarlı bir yaklaşımda bulunabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir, bilgi toplayabilir veya ihtiyacınız olan tavsiyeleri alabilirsiniz. Venüs Cumartesi günü iş ve kariyer alanına giriyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde bir işin bitmesi önemli olacak. Küçük sorumluluklara dikkat etmelisiniz. Hafta genelinde üretken olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hafta sonu zamanınızı aileyle, duygusal olarak size destek olan insanlarla ve özlem duyduğunuz kişilerle geçirerek sonlandırabilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta beklenmedik olaylar kişisel ve aile bütçenizi yakından ilgilendirebilir. Çeşitli olaylar ve gelirinizdeki değişiklikler, kişisel ve ilişki hayatınızda olumlu etkiler yapması mümkündür. Artık yakında önemli bir mesleki veya iş ortamında size bir miktar fayda, koruma sağlayacak yeni bir dostluk kurabilirsiniz.

Birçoğunuz bu hafta özel bir ortamda olacak. Kişisel tatil günlerinde arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza yapılan toplantılarda önemli kişilerle farklı vesilelerle karşılaşacaksınız. Kutlamaya yönelik olası bir fırsat, kişisel hayatınızda, planınızın başarılı bir şekilde gelişmesinde veya bir katılımın başarılı bir şekilde bittiği bir olay olabilir. Her zamankinden daha fazla toplantı, davet, kutlama daveti alabilirsiniz.

Sizin için önemli olan bir belge veya sözleşmeyi halletmeniz için uygun bir hafta olacak. Gerçekten sürpriz olmayacak önemli bir teklif ya da bilgi almak mümkündür. Bu hafta yakındaki ve uzaktaki insanlardan para alacaksınız. Tanımadığınız insanlarla olan anlaşmazlıklara dikkat edin. Yeni aşk konusunda temkinli olun ve genellikle aşk hayatınızla ilgili kararlarınızda şu sıralar acele etmeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status