Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta daha yüksek masraflara sahip olacaksınız. Bunun bir kısmı gereksiz olmayacaktır. Bazı masrafları mecburen yapmanız gerekebilir. Bu hafta, aile ilişkinizde bazı zorluk veya gerginlik yaratacaktır. Finansal sözleşmeler, sözleşmeler ve vaatlerde bulunmaktan kaçının. Genel olarak, bu hafta sizin için bir gelişme olarak çok ilginç ve dinamik olabilir. Gelişme ya da başarı elde etme fırsatları aniden ortaya çıkacak ve sizin tarafınızdan hızlı tepkiler gerektirecektir. Size ekstra gelir getirecek kısa veya bir kerelik bir katılım olasılığı olacaktır. Hafta içi, ailenizdeki veya akrabalarınızdaki bir kız veya genç bir kadınla ilgili önemli bir katılımı veya olayı gösterir.

Terazi burcu bu hafta boyunca, bazen kendi ihtiyaçlarınız için faydalı veya önemli olan ilginç bilgiler alacağınız farklı toplantılar yapacaksınız. Bir sebepten dolayı seni üzecek haberleri öğrenmek üzeresin. 35 yaş altındaki terazi kadınları kendi evlerinde önemli bir sorun ya da durumla ilgili ciddi bir karar vermek zorunda kalacaklar.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta bütün hafta ama Perşembe günü zirveye çıkma olumlu bir değişim ve heyecan getiriyor. Bir büyüme süreci, inanç sisteminiz, servetiniz, eğitiminiz, gezileriniz, genel mutluluğunuz ve memnuniyetiniz üzerinde değişikliklere yol açabilir. En iyi fırsatları seçmek için sabır, ılımlılık ve araştırma becerilerini kullanın. Aniden iyi bir servet senin yoluna geldiğinde mütevazı, müteşekkir ve cömert ol. Açık fikirlilik ve esneklik, başarı şansınızı artıracaktır.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Kasım Yorumu

Çarşambadan pazara romantizm ve sosyalleşme için mükemmel bir zaman. Çekicilik ve sevginin mükemmel karışımı, daha güzel görünmenizi ve hissetmenizi sağlar. Özellikle Cuma günü, tüm arzularınızda emin ve iddialı olabilirsiniz. Bu denge aynı zamanda sevgi ve hayranlık vermeye ve almaya hazır olduğunuz anlamına da gelir. Bu, flört için ideal bir zaman ve aynı zamanda yeni bir ilişki için de ideal bir süreçtir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status