Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta oldukça sevineceğiniz çok mutlu olaylar ile karşılaşacaksınız. İşe ve daha fazla çalışmaya zaman ayırmanız çok aktif bir dönemden önce kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Belki kısa bir tatil söz konusu olabilir. Özellikle haftanın ikinci yarısında önemli konuşmalar ve etkinlikler geliyor. Artan iş yükü nedeniyle, tam bir dinlenme düşünmek iyi olacaktır. Bu sayede işlerinize daha iyi odaklanabilirsiniz. Birçoğunuza yeni bir iş ya da yeni bir proje sunulacak. İş başvurusu yapanlar da artık bekledikleri haberi alabilirler.

Terazi burcu bu hafta nakit paranız gelecektir. Yeni kişiler finansal veya maddi sorunlarınızı yönetmenize yardımcı olacaktır. Bir devlet kurumunda çalışanlar, bankalar veya yöneticileriniz iyi haberlerle mutlu olurlar. Ödemeler de zamanında yapılır.

Hafta boyunca, hoş olmayan bir karşılaşma size tanıdıklarınızdan bazılarını düşünmenizi sağlayacaktır. Arkadaşın ya da akraban olan bir kadın sana sorun çıkarır. Kişisel yaşamınızda dikkatli olun. Haftanız büyük olasılıkla kısa ve başarılı bir yolculuk içerecek.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri hayatınıza huzur ve uyum getirir. Bu hafta sevdiklerinizle ya da arkadaşlarla parti yapmak için harika bir zaman. Sevgi dolu ruh haliniz sizi normalden daha çekici hale getirecektir. Daha fazla popülerlik ve karizma nedeniyle diğer insanlara daha rahat hissetmeniz ve toplum içinde rahat olmanız gerekir. Bir pazarlık için iyi bir göze sahip olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe kadar, sosyalleşmek için iyi bir zaman ve başka birinden kendinizinkinden farklı biriyle karşılaşabilirsiniz. Daha yüksek duyular, bazı şeyleri daha ayrıntılı olarak algılamanıza izin verecektir. Gelecek odaklı düşünme ve açık fikirlilik aynı zamanda orijinal ve yaratıcı keşiflere de yol açacaktır. Özellikle bilimler, bilgisayarlar ve matematik gibi teknik alanlarda çalışmalar ve sınavlar iyi gitmelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status