Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta bir belge, sözleşme, teklif veya diğer idari konularla ilgili önemli görevler ve vakalar beklersiniz. Hafta boyunca, muhtemelen profesyonel bir katılımın veya kişisel ilişkinin sona ermesi, bir çeşit hareket veya ayrılma ile ilgili olan zor bir karar alacaksınız. Bu süre zarfında, herhangi bir kelime, karar veya hedefi iyi düşünülmeli ve yargılanmalıdır. Hafta boyunca akrabalarınız veya komşularınız olan insanlarla problemlerinizi çözmeniz gerekecektir. İyi olan şey, son haftalarda endişelendiğiniz hoş olmayan şeyleri veya problemleri bitirmek için iyi bir hafta geçirmenizdir. Bu süre zarfında şimdiye kadar hazırlanmadığınız tavizlere hazır olacaksınız. Bu yedi gün boyunca, toplantı, seyahat ya da ziyaret ile ilgili şans ya da başka hoş bir duygu yaşayacaksınız.

Terazi burcu bu hafta haberler işiniz, kamu ya da politik etkinlikleriniz için önemli olacak. Terazi kadınları, 35 yaşından büyük bir kadının problemleri ya da kişisel yaşamlarıyla ilgili olabilecek eylemlerini dikkate alacaktır. Ona bir konuda destek olmanız gerekebilir. Terazi erkekleri, daha iyi bir gelecek için büyük umutlar verecek olan olayların gelişmesini bekleyecekler.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye bir iyimserlik, iyi şanslar ve mutluluk zamanı. Bu, az dirençli veya dirençsiz olması gerektiğinden, hedeflerinize ulaşmak için ideal bir zamandır. Diğerleri size karşı cömert ve misafirperver olacak. Yaşadığınız büyüme maddi ve manevi olabilir, fırsatlarınız zenginliğinizi arttırmak için size yol gösterir. Ufkunuzu genişletmenin diğer yolları daha fazla eğitim ve uzun mesafe seyahatini içerebilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Aralık 2018

Cuma gününden pazar gününe kadar her türlü sosyal iletişim ile hayatınız artacaktır. Yaşamla uyum ve içtenlik duygusu hissetmelisiniz. Etrafınızdakiler sinirli ve rahatsız gibi görünse de, herhangi bir dramdan etkilenmeyeceksiniz. Yakın ilişkileriniz güçlü duygusal bağlanma ve karşılıklı saygı ile büyüyebilir. Yeni arkadaşlar veya iş bağlantıları kurmak, aradığınız memnuniyeti ve huzuru size sağlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status