Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hedefleriniz üzerinde çalışmaya başlayabilir ve daha iddialı başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu hafta hırs ve azim artıyor, daha kararlı hissedeceksiniz. Eğitim ya da kariyer hayatında ilerleme kaydetmek ve başarıya yaklaşmak için çalışabilirsiniz. Hafta ortası, farklı şeyler denemekten çekinmeyecek ve yeniliklere açık olacaksınız. Hatta değişiklik planları üzerinde çalışabilirsiniz. Çarşamba günü aslan burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor. Üzerinde çalıştığınız ve çok dilediğiniz hayallerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Hayallerinize erişmek konusunda daha fazla duygusal olabilir ve biraz da ümitsiz hissedeceksiniz. Ya da sahip olamayacağınız bir rüyadan uzaklaşacaksınız.

Merkür Çarşamba günü aşk hayatı ve sevgi alanına giriyor. Bu sebeple de önümüzdeki günlerde yaratıcı projeler üzerinde çalışabilir, sevdiğiniz şeylere daha yakından ilgi gösterebilirsiniz. Aynı zamanda karşı tarafa sevginizi çok daha rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Duygularınızı bu hafta pek de gizlemek taraftarı değilsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde kendi planlarınızı ve fikirlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu sayede daha planlı bir şekilde çalışabilir ve dinlenmek için fazladan zaman ayırmanız da gerekebilir. Bu hafta bir hayli enerjik olacaksınız. Hatta heyecan yapacağınız bir takım olaylar da gelişebilir. Hafta sonu önceliğiniz sevdiklerinizle eğlenceli zaman geçirmek, sohbet etmek ve farklılık olacak.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta ilginç, yararlı veya gelecek vaat eden finansal ilişkilere sahip olacaksınız. Bir erkekle finansal konular üzerine görüşmeler yapabilirsiniz. Elbette bu görüşmeler bunlar ailenize ya da profesyonel ilişkilere ve kişilerinize dayanabilir. Hafta içi önemli bir konuşma yapacaksınız ya da kısa vadede bir şeyler yapacak bir kız veya genç bir kadınla ilgili bir karar alacaksınız.

Bu hafta boyunca yaşlı akrabalarınızla bir toplantı ya da görüşmeniz olabilir. Sizi davet edebilirler ya da ziyaret etmeniz gerekebilir. Genel olarak, bu hafta toplumsal alanda çok aktif bir hafta olacak. Şimdi ortaya çıkabilecek beklenmedik sıkıntılar, çalışma alanını olumsuz etkileyebilir. Bazı insanların sorunları ile uğraşmanız gerekebilir ve öncelikleriniz değişebilir. Bazı konularda aceleyle veya duygusal olarak tepki göstermemeniz önemlidir.

Bu hafta ikili ilişkiler kesinlikle farklı olacak ya da çeşitli yönlerde çok hızlı gelişecekler. Genç terazi erkekleri kendi fikir ve imkanları sayesinde bir finansal planda başarılı bir hafta yaşayabilirler. Genç Terazi kadınları hafta boyunca fazladan gelir elde etme olanağına sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status